Гостинна садиба "У Коріня"

Фотокартка
4
Регіон: 
Волинська обл.
Місто: 
Ратно
Адреса: 
Волинська обл., Ратновьский р-н, с Комарово, вул.Набережна
Вид: 
Сільський туризм

Tabs

Зв’язок

Телефони: 
0672519916
Добавить в Twitter

Відгуки

Зображення користувача Юрий.

Рейтинг бази відпочинку: 
4
Гостинна садиба "У Коріня" пропонує та запрошує вівідати наш заклад. 
До Ваших послуг ми пропонуємо комфортні та затишні котеджі,які укомплектовані кондиціонерами,телефізорами та кухонним приладдям.
В будинках також є сауна,російська баня,японська баня "Офуро" та чан на дровах.
Також на території є гарний ставок, в якому можна зловити рибу. Садиба розташована в кількох метрах від річки Прип'ять, де знаходиться зручний причал для купання. Також ми організовуємо прогулянки річкою на катамаранах з мотором. 
ша садиба має новозбудований бенкетний зал з смачною українською кухнею,в якому ми організовуємо весілля,дитячі свята та різні урочисті події.

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ НАШ ЗАКЛАД!!!

Зображення користувача Юрий.

Рейтинг бази відпочинку: 
4
Гостинна садиба "У Коріня" розташована у мальовничому селі Комарово на Волині і пропонує та запрошує вівідати наш заклад. 
До Ваших послуг ми пропонуємо комфортні та затишні котеджі, що обладнані кондиціонерами, телевізорами та кухонним приладдям.
В будинках також є сауна, російська баня, японська баня "Офуро" та чан на дровах.
Мається на території  гарний ставок, в якому можна зловити рибу. Садиба розташована в кількох метрах від річки Прип'ять, де знаходиться зручний причал для купання. Також ми організовуємо прогулянки річкою на катамарані з мотором. 
Наша садиба має новозбудований бенкетний зал з смачною українською кухнею, в якому ми організовуємо весілля, дитячі свята та різні урочисті події.
ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ НАШ ЗАКЛАД!!!

 

Додати відгук

Plain text