Безкоштовна медицина

Бесплатная медицина
 В Україні - безкоштовна медицина! Тільки не спокушайтеся, бізнес на людському здоров'ї самий рентабельний. Чому?
 
 Все дуже просто - медицина дійсно безкоштовна, похід до лікаря - безкоштовний, прийом у лікаря і діагноз на листочку - безкоштовний. Перебування в стаціонарі - безкоштовне. Лікування платне. Медицина безкоштовна - лікування платне! Чому? Ліки! На ліках в Україні не заробляє тільки лінивий! І все це на тлі того що з'являються сучасні засоби діагностики, рентгенапарати, томографи, а самі медичні заклади проходять такий капітальний будівельний ремонт, що часом перевершує домашній т.зв. євроремонт.
 Трохи леше тим хто працює на сучасному підприємстві - їх страхує підприємство. Туристи, що подорожують за туристичною візою через турагенства, теж мають медичні страховки. Складніше тим хто подорожує самотужки, адже їм треба самостійно оформляти туристичну страховку онлайн, або відвідати найближчу страхову компанію.
 
Для прикладу подивимося в що вилилося просте падіння з санок при катанні їз снігової гірки і як допомогла страховка. Стався дуже складний нещасний випадок: перелом хірургічної шийки правої плечової кістки:
 
- рентген -2 фотографії по 80 грн.-160 грн;
 
- післяопераційний рентген -80грн;
 
- рентген через місяць - 80 грн;
 
- операція - безкоштовно;
 
- знаходження в стаціонарі - безкоштовно;
 
- спеціальна пов'язка Дезо при плечових переломах - 1500 грн.

Повязка Дезо

- ліки на операцію за списком - 5000 грн.
 
- титанова пластина, шурупи - 10500 грн;

Счет платежка

- препарати післяопераційні кальцію на 2 місяці - 750грн;

Диетическая добавка

- післяопераційне відновлення на ЛФК (платне) -66 грн., всього заняття - 1000 грн.
 
- невраховані витрати, одним словом - все обійшлося більш 20 тис. Гривень.
 
Врятувала трохи страховка від Приватбанку на 50 тис грн. (повна) - страхування від нещасного випадку. Виплата склала 7500 грн., Виплатили протягом одного тижня. Щомісячні страхові платежі становили - 20грн. в місяць протягом одного року. Повна можлива страховка становила 150тис. грн, при щомісячних виплатах -60 грн. міс. - страхова виплата в даному випадку повністю перекрила б витрати.
 
Результат - все одно до повного відновлення, якщо таке буде, не менше року. Через два місяці - болі пекельні, зі сном проблеми, людина інвалід. Може в приватній клініці все було б по іншому? Наскільки "по іншому", хто знає?
 
Дорогі мандрівники, страхуйтеся на всі випадки життя! Ми всі кинулися в "західний" світ, але не враховуємо, що там потрібно багато працювати і від призначеної зарплати на руки залишаються крихти - все забирають страховки, кредити і комунальні платежі. Без страховок ніхто в світі не живе. У нас, в Україні, безкоштовна медицина. Зі страхуванням - повне фіаско поки не почнуть страхувати всі роботодавці і не буде самосвідомості нації. Все тільки в стадії зародження, а пора б!

 

 

 

 

 

Добавить в Twitter

Відгуки

Зображення користувача Алексей.

Описав цей випадок - думав хоть хто-небудь обізветься. Мабуть у нас в Україні тільки роботи пишуть відгуки. Всі пішли в політику, диванну політику.

Додати відгук

Plain text