Экскурсия-путешествие на ВДНХ. Июнь

Дата: 
с 27-06-2021 по 27-06-2021
Тип события: 
Выставка
Город: 
Адрес: 
м. Київ, пр-т. Академіка Глушкова, 1
Цена билета: 
300₴
Екскурсії відбудуться 20, 26 та 27 червня, двічі на день: про 11:00 та о 16:00
 
ВДНГ - улюблене місце для прогулянок багатьох киян. На 287 гектарах Експоцентр поєднані велична архітектура з безліччю деталей, фруктові сади, Мальовничі Алеї та ліс. ЦІ місця відрізняються захоплівою історією, дізнавшісь Котре прогулюватіся національнім комплексом буде ще пріємніше.
 
Ми зібралі найцікавіші факти про ВДНГ та создали унікальну екскурсію-подорож.
В течение 3 годин ви дізнаєтесь про міфи, пов'язані з історією Експоцентр, побуваєте у легендарних місцях, до якіх свого часу завітали принц Філіп, Маргарет Тетчер та Шарль де Голль и побачим архівні світлини й відео с помощью спеціальніх QR-кодів.
 
Ну і головне - ми разом піднімемося на найвищу точку Експоцентр - ротонду головного павільйону, яка находится на вісоті 50 метрів. Звідсі відкрівається Незабутній краєвид на всю теріторію ВДНГ та Голосіївський ліс, а такоже навколішні квартали.
Окрім найвищої точки во время екскурсії буде показана й найглібша - вугільна шахта. Вона находится под 13 павільйоном и представляет собою єдиний в мире макет вугільної шахти у справжнього величину.
 
Цього сезону на гостей чекає кілька сюрпрізів. Заінтрігувалі? Тоді скоріше реєструйтеся, Аджея Кількість Місць обмежена.
 
Таємниці комплексу розкріватіме Оксана Пурик - професійний екскурсовод, что спеціалізується на авторських Прогулянка Незвичайна місцямі Києва: таємнімі двориками, залаштункамі театрів та Голосіївськім лісом.
 
Длительность екскурсії: до 3 годин
 
Вартість: 300 грн
Квітки
Усі зароблені кошти направляємо на благоустрій ВДНГ
Добавить в Twitter

Добавить отзыв

Plain text