ХОР ВЕРЬОВКИ. ПІСНІ ВІД СОНЦЯ І ЗЕМЛІ

Дата: 
с 02-10-2021 по 02-10-2021
Тип события: 
Концерт
Город: 
Адрес: 
г. Киев, ул. Васильковская( бывшая Красноармейская) ул., 103.

Повідомлення відвідувачам концерту Національного заслуженого академічного народного хору України імені Г. Г. Верьовки 2 жовтня 2021 року!

Концерт 2 жовтня 2021 року відбудеться згідно із діючими нормами «жовтого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:

Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини
Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати)
Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)
Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19
Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Хор Верьовки. Пісні від сонця і землі у Києві! 2 жовтня в Палаці Україна у Києві відбудеться великий концерт хору Національного заслуженого академічного народного хору України імені Г. Г. Верьовки.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ХОРУ ІМЕНІ Г. Г. ВЕРЬОВКИ У КИЄВІ?
Гучна програма з надпопулярних пісень та нових творів.
Славетний колектив, кожен виступ якого перетворюється на справжнє свято.
Незабутній вечір в атмосфері одухотвореного мистецтва.
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАСЛУЖЕНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ НАРОДНИЙ ХОР УКРАЇНИ ІМЕНІ Г. Г. ВЕРЬОВКИ З ВЕСНЯНИМ КОНЦЕРТОМ В КИЄВІ
2 жовтня запрошуємо вас до Палацу Україна на великий святковий концерт хору імені Г. Г. Верьовки! Видатний український колектив, справжня перлина хорової творчості, представить на головній сцені країни розкішну програму «Пісні від сонця і землі».

Самобутність, художня витонченість, вокальна довершеність та блискуча хореографія – складові грандіозного концерту, що подарує потужні враження!

Квитки варто замовляти заздалегідь.

ХОР ІМЕНІ Г.Г. ВЕРЬОВКИ З ПРОГРАМОЮ «ПІСНІ ВІД СОНЦЯ І ЗЕМЛІ» НА СЦЕНІ ПАЛАЦУ УКРАЇНА
Виступ хору Верьовки для поціновувачів пісенного скарбу українського народу точно стане найкращим концертом сезону. До програми «Пісні від сонця і землі» увійшли яскраві вокально-хореографічні композиції, оркестрові номери, народні пісні й танці: «Ой, хмелю», «Туман яром», «Несе Галя воду», «Козачок з бубнами», «На гулянці», «Святковий гопак», «Запорожці» та інші. Серед прем’єр – твори «Колискова», «Карпатська сюїта», «Ой, у лузі та ще й при березі».

Хор ім. Г. Верьовки вже понад 70 років прославляє українське пісенне та хореографічне мистецтво світом. Схвальні відгуки на виступи хору з’являлися у виданнях Німеччини, Польщі, Франції, Швейцарії, Бельгії, Фінляндії, Мексики, Канади, Іспанії, Португалії, Аргентини та інших країн.

Ласкаво просимо до бурхливого океану народної творчості!

Добавить в Twitter

Добавить отзыв

Plain text