У Київі проведуть новий формат екскурсій

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Київа») запрошує жителів міста на велоекскурсію «Мурали центру Київа», яка відбудеться в неділю, 15 вересня, з 13:00 до 16:00. - Ми запускаємо urban cycling tours — новий формат міських велоекскурсій від нашої спільноти. Щоразу це буде інша тема та інший велогід. Завдяки цьому формату ми хочемо поєднати приємне з корисним — велоекскурсію і велошколу з безпеки руху, щоб заохотити більше людей їздити велосипедом по місту. Для нашої громадської організації це також новий вид соціального підприємництва, - розповіла членкиня U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Київа») Олеся Гордієнко, яка проведе першу велоекскурсію.
 
Умовою участі є благодійний внесок на підтримку U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Київа») у розмірі вартості кави та тортика в київській кав'ярні. Зробити внесок можна за посиланням. Важливо, у графі «коментар» вказати urban cycling tour, а також заповнити анкету, яка прийде після оплати. Кількість місць обмежена.
 
Urban cycling tour №1 «Мурали в центрі» розпочнеться від скверу біля Золотих воріт і на своєму шляху проїде повз велотрек, Афанасівський яр, Верхнє місто, Воздвиженку, Михайлівську та Софіївську площі. Загальна тривалість екскурсії — 2-2,5 години. Перед велоекскурсією всі учасники матимуть змогу прослухати теоретичну частину велошколи з безпеки руху, щоб навчитись безпечно пересуватись велосипедом по дорозі. Urban cycling tour завершиться в секретному місці з можливістю випити каву і відпочити.
 
U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Київа») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Навесні 2019 року організація зробила ребрендинг. Нова назва U-Cycle відображає діяльність на трьох рівнях — індивідуальному, міському та національному, бо U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine. 
 
PS: У тексті від Вечірній Київ всі назви столиці України були з помилкою - треба українське "КИЇВ",  а не російське на український лад "КИЄВ".  
 
Добавить в Twitter

Добавить отзыв

Plain text