У ВООЗ заявили, що ситуація з пандемією COVID-19 стає складнішою

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що ситуація з пандемією COVID-19 стає складнішою і що світ все більше віддаляється від її завершення.

Як повідомляє Голос Америки, таку думку висловила епідеміолог і технічний керівник ВООЗ по COVID-19 Марія Ван Керкхове.

Вона пояснює це такими факторами, як поява нових варіантів вірусу, змішання соціальних груп, недотримання заходів профілактики і недолік вакцин.

Читайте також
ВООЗ закликала всі країни вакцинувати від коронавірусу десяту частину населення до кінця вересня
ВООЗ закликала всі країни вакцинувати від коронавірусу десяту частину населення до кінця вересня

Керкхове зазначила, що за останній тиждень кількість нових випадків захворювання на COVID-19 у світі збільшилася на 11,5%, а кількість летальних випадків зросла на 1%.

За словами Керкхове, кількість нових випадків COVID-19 в Європі минулого тижня зросла на 21%, а в західній частині Тихого океану – на 30%.

"Ми знаходимося в дуже небезпечній ситуації. Ситуація стає все більш і більш складною, і ми все більше віддаляємося від завершення цієї пандемії, ніж слід було б на цей момент", - сказала провідний вчений ВООЗ.

Як повідомляв УНІАН, за даними керівника Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE) Юрія Ганіченка, на сьогодні спалах COVID-19 зафіксовано в 9 великих країнах Європи. Це Великобританія, Португалія, Росія, Іспанія, Греція, Бельгія, Нідерланди, Франція та Італія.

Добавить в Twitter

Добавить отзыв

Plain text