Мост в Кременчуге через Днепр все же построят!

Регион: 
Полтавская обл.
Населенный пункт: 
Кременчуг

Долгожданный Кременчугский мост, обещанный всеми правительствами Украины и даже бывшего Союза наконец то построят. Не хватет одного - денег! С этой целью кредиты из поднебесной могут спасти не только этот проект но другие, не менее важные инфраструктурные начинания правительства Гройсмана.

 По информации газеты Економічна правда от 2 лютого 2018р:

"Кабінет міністрів України має намір укласти з Китаєм рамкову кредитну угоду по ряду інфраструктурних проектів загальною вартістю 7 мільярдів доларів.
Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань в ході презентації виставкового проекту China international Import Expo, передає УНІАН.
"Уряд ставить за мету вийти з офіційною пропозицією до міністерства економіки Китаю щодо укладення рамкової кредитної угоди по ряду проектів приблизно на 7 мільярдів доларів між Китаєм і Україною", - сказав Довгань.
Він також зазначив, що вже підписані контракти на 200 мільйонів євро з двома китайськими компаніями по будівництву доріг в Україні у 2018 році, а також очікується підписання контракту щодо будівництва моста близько Кременчука."

 

Добавить в Twitter

Добавить отзыв

Plain text