Джазові історії в саду

Дата: 
с 06-07-2019 по 06-07-2019
Тип события: 
Концерт
Місто: 
Адрес: 
г. Киев, ул. Тимирязевская, 1
Цена билета: 
250₴
Спекотний липневий місто. Всі мріють про море та відпочинок. А ви знали, що в Києві є місця навіть краще ніж море? Просто прийдіть ввечері в прохолоду ботанічного саду ім. Н. Н. Гришко. Беріть з собою рідних і коханих. Тому що тільки там ви знайдете саме яскраве вечірнє небо, самі запашні троянди і романтичний моновистава.
 
Оксана Вотум — топова ведуча авторських весільних церемоній і практикуючий психолог. Красива і харизматична жінка з чарівним голосом. За останні 10 років вона почула тисячі унікальних історій, кожна з яких гідна того, щоб її розповіли. В історію абсолютно кожної людини є краса і унікальність, треба просто вміти її побачити.
 
Ви почуєте реальні історії кохання реальних людей. Це життя звичайних людей, які також як і ви, живуть в нашому місті і шукають серед мільйонів саме свого чоловіка. Історії про те, як зустрічаються чоловік і жінка, і про те, які пригоди відбуваються на їх шляху.
 
І все це буде звучати під незабутній музичний акомпанемент у виконанні струнного тріо Red Woods. Ви почуєте не тільки кавери на знайомі вам сучасні хіти, але і унікальну музику, створену саме для вас.
 
Чекаємо кожного, хто хоче поринути у теплі краї чистих емоцій, 6 липня в «Саду Троянд» в ботанічному саду в серці нашого міста.
 
Читає — Оксана Вотум
Акомпанемент — тріо Red Woods:
Крістіан Краускопф — гітара
Гліб Іванов — віолончель
Ваградян Карен — скрипка
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text