Новости

Управління туризму та промоцій КМДА спільно з туристичними операторами Київа розробили та презентували новий туристичний маршрут «Локаціями зйомок міні-серіалу «Чорнобиль» у Київі», повідомляє прес-служба КМДА.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, в якому визначать етапи для перезавантаження зони відчуження в Чорнобилі. З цієї причини вона стане офіційним туристичним об'єктом на місці найстрашнішої ядерної аварії і місцем більш доступним для туристичного відвідування.
..

У суботу охочим пропонують пройтися Володимирською вулицею, яка пов'язана з життям і діяльністю українського історика, громадського та політичного діяча,  Голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Грушевського... 

Навіть австралопитеку зрозуміла транслітерація українських назв:

Безвізовий режим України з країнами Шенгенської зони діє рівно два роки – з 11 червня 2017 року. Протягом цього часу майже 9 мільйонів українських громадян отримали біометричні закордонні паспорти. Але скористалися ними для перетину державного кордону лише...

Чи не з першого червня українці відчули літню спеку - спекотное літо марить не тільки аномальними температурами, але і наслідками після шквалів і зливи з грозами.. ..

Сторінки