Новости

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн нагадала про те, що COVID-паспорта будуть визнаватися всюди в ЄС і будуть доступні для кожного.
Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на ZN.UA, про це вона написала в Twitter.
 

Прийшла весна. Нарешті настали теплі дні і можна погуляти на вулиці довше. Також це той час, коли багато хто починає вибиратися на природу за місто. Перед тим, як відправитися на пікнік, варто пам'ятати про небезпеки, що можуть чекати вас у лісі.
 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 12 квітня в Україні зафіксовано 7 856 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 335, медпрацівників – 119). Кількість активних хворих - 407 589 осіб.
 

Жителів України все частіше цікавить, які у них шанси на подорожі в Європу. Президент Литви Гітанас Науседа прогнозує, що громадяни України зможуть втілити такі поїздки не раніше середини літа. Однак є умова.
 

У добу глобалізації і навіть пандемій все перемішалося.
 
Остарбайтери - вперше я почув це слово коли моя тітка повернулася з Німеччини в 1946 році, після звільнення. Їх, робочих, називали в Німеччині "остарбайтери" - в перекладі з німецького "східні".

Кабінет міністрів прийняв рішення, яким визначено для іноземців та осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, такий порядок в'їзду, як для громадян України (наявність ПЛР-тесту або самоізоляція).
 

Сторінки