Туристу в дорогу

Шукаємо Трускавець

..,Майже весь світ, принаймні ті люди що мають хронічні захворювання сечостатевої системи знають про бальнеологічний курорт Трускавець - ще з 1827 року, коли був відкритий перший бювет і кілька сірководневих ванн.:..

Збалансоване харчування

...Для повного розуміння сбалансованого харчування слід враховувати і час в який ми живемо - вік інтенсивних технологій:..

Все включене

Карпаты

 ...У цей неспокійний час "все включене" - вчасне вирішення нагальних проблем туризму. Не доведеться зайвий раз виходити на контакти і спілкування з широким колом людей та товпитися по приймальням і вокзалам, місцям громадського харчування! Крім усього іншого, Карпати - самий малозаселений регіон України!...

Нові види туризму

Всі звикли про туризм говорити як про вид подорожей по місцях щодо незайманих природних територій. Чи є альтернатива сучасному пізнавальному туризму, який розкручений Європою як екскурсійний міський або музейний туризм...

Про те чого не знають чоловіки

... І все ж марно існує думка що усі примхи жіночого макіяжу і манера поведінки народилися у Франції. Швидше у країнах Близького Сходу. ..

Відпочинок влітку 2020

...Уже традиционно население Украины в летнюю пору едет отдыхать на собственные морские курорты, перечень которых неизменен и нет такого жителя Украины, который не имеет своего любимого места пляжного отдыха:..

Кращі навушники телефону

...Вам потрібен легкий музичний супровід в кращих навушниках телефону. Які вибрати? ...

Рюкзак для подорожей

...якщо Ви не любитель далеких переходів, та не подорожуєте до гірських вершин по засніжених стежках - Вам зовсім не обов'язково мати туристичний рюкзак для подорожей від відомої фірми, хоча якщо фінанси дозволяють - то краще все ж придбайте такий як годиться. ..

Царьовка

Гостинично-ресторанный комплекс Царевка

Для тих хто подорожує з центральної України у бік Карпат є чимало місць зупинки на нічівлю. І не обов'язково шукати таке місце під самим Київом або Житомиром - на відстані півгодини їзди ...

Сторінки