Безпека у велоподорожі

 Туристичний сезон 2021 у розпалі! Просили тепле літо - будь ласка! Вже занадто! Україна хвилями поїхала на морські курорти та у сільські садиби. Молодь на вело зустрічаємо по всіх дорогах і стежках! І якщо про сонячний опік всі знають і заздалегідь до цього готуються, то про банальні правила безпеки на дорозі пам'ятають лише водії, котрі вже почали нервувати від перевантаження автошляхів недосвідченими велосипедистами віком від 10 років і навіть менше!

 Що треба знати велотуристу про безпеку, та як не наражати своїх дітей на небезпечні мандри?

 По - перше: правила дорожнього руху ніхто не скасовував. Вони обов'язкові для усіх учасників що рухаються автошляхами, будь то авто, мото, велосипед, пішоход або трактор! Для цього потрібні обізнані батьки, що пояснять дитині де можна рухатись на вело, по яких доріжках і як себе вести на дорозі. Ну, наприклад - переходити пішоходний перехід тільки з велосипедом у руках, не їхати на зелений по пішоходному переходу, а   п е р е х о д и т и  з вело у руках!

Далі будуть правила що знають усі:

- справний велосипед з приводу кріплень коліс, керма, глибини протектору;

- велоаптечка для ремонту велошини;

- обов'язково вода у флязі в доступному місці;

- аптечка для водія;

- шолом; 

- блимаючі вогні задні; 

- ліхтар налобний або попереду на кермовому кріпленні;

 І ще одна, на наш погляд як водіїв зі стажем, дуже важлива річ для пішоходів, велосипедистів і мотоциклістів. Таке спорядження по техніці безпеки часто ігнорують, і марно! Світловідбивачі!!!

 Їх зараз пропонуються безліч варіантів. Світловідбивачі на одяг купити пропонує компанія Loom на сторінці https://loom.in.ua/ua !  Звісно що безліч варіантів- це і є безліч! Чого тільки не пропонує сучасний бізнес! Але нас насамперед цікавлять світловідбивачі-наклейки на одяг. Де повинні бути такі наклейки у мандрівника? На тих частинах одежі що рухаються:

- кінцівки рук та ніг;

- шолом;

- обуванка;

- наплічник(рюкзак).

 На вело :

- педалі;

- спиці;

- покришка.

СВетоотражатели на одежду Світловідбивачі

І не обов'язково обклеювати свою одежу до невпізнанності, межу теж треба знати. Вибір світловідбивачів на https://loom.in.ua/ua достатній для розумного вибору! Досить по одній смужці на кінцівках щоб уникнути аварійної ситуації. Скільки зіпсованих життів було б врятовано, якби волосипедисти та пішоходи більше додержувались правил безпеки на автошляхах!

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text