Шукаємо Трускавець

Майже весь світ, принаймні ті люди що мають хронічні захворювання сечостатевої системи знають про бальнеологічний курорт Трускавець - ще з 1827 року, коли був відкритий перший бювет і кілька сірководневих ванн. Всі лікувальні властивості - у водах з місцевих джерел. Сьогоднішній Трускавець - це більше сотні санаторіїв і приватних закладів, що пропонують лікування водою для пиття і супутніми процедурами з багна і ванн. Весь перелік і подробиці курорту описані в багатьох виданнях.. Тут же є і докладний опис кожного готелю і санаторію. Ми ж хочемо звернути Вашу увагу на одвічне питання кожного потенційного туриста що шукає Трускавець: - "Де це, в якій частині Карпат і як туди доїхати і на чому" - зараз дізнаємося.
 
 Адреса курорту: Львівська обл., Дрогобицький район. Сама адреса ні про що не говорить, також як і місце розташування на географічній карті: Українські Карпати, 9км від Дрогобича. Дивимося карту і орієнтуємося на місцевості поступово збільшуючи масштаб:
 
Ця карта показує нам в якій частині України розташований курорт Трускавець.

 

На південь від Львова - 84км і 9 км від Дрогобича. На карті видно мережу залізничних (чорні з прочерками) і автошляхів (жовті суцільні). Дістатися зовсім нескладно зі Львова. Чому зі Львова? Сюди є відмінне залізничне і авіасполучення з усього світу. Далі:
 
- поїздом до Трускавця час у дорозі майже 2ч.30мін - 115км;
 
- маршрутне таксі - 1час.30мігн;
 
- автобус від автостанції Львів - 2 години, 84км;
 
  Найдешевше - залізниця.

 

Розклад поїздів зі Львова:

Далі Вас чекає захоплююча подорож по красотах Українських Карпат.

Львов-Трускавец

І ... Трускавець розташований поруч з найпопулярнішими зимовими і літніми місцями для пішого і гірськолижного туризму! На карті підкреслюю по пам'яті що на відстані 50 км від Трускавця!
 
- Бальнеологічні курорти Східниця та Моршин;
 
- Сусідній Сколівський р-н: чотири гірськолижні курорти - Плай, Славське, Волосянка (Захар Беркут), Орявчик (Звенів).

І, звісно, самі Карпати!

Трускавец

 

Трускавец

З огляду на скорий розвиток туристичного сервісу і внутрішнього туризму як пішого так і автомобільного в Україні, а також наявність мобільного зв'язку і відповідно GPS практично повсюдно по країні і в Карпатах також - пошуки та подорож до Трускавця сьогодні перетворюється в легку захоплюючу прогулянку!

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text