Легальне працевлаштування у Польщі

Європейські зарплати та високий рівень життя приваблюють жителів України. Чоловіки та жінки їдуть за кордон, щоб заробити грошей, побачити щось нове та переоцінити свої цінності. Просто схопитися та поїхати до Польщі можуть одиниці, інші намагаються офіційно працевлаштуватися, щоб у майбутньому подати документи на громадянство.
Треба розуміти, що робота в Польщі досить важка: ніхто не буде платити кошти за гнучкий графік чи відпрацьовані 2-3 години в день. Заробітчани повинні бути стійкі до стресових ситуацій та просто добросовісно виконувати доручення керівництва.

Робота в Польщі
Легальне працевлаштування в Польщі
Ще 2-3 роки тому заробітчани їздили за кордон не на офіційну роботу. Вони зіштовхувались з великою кількістю перешкод та проблем: нерідко фірми не платили робітникам і вони поверталися до рідної домівки з пустими руками.
Зараз популярно відкривати візу та оформляти документи не через знайомих, а офіційно: так, як потрібно по закону.
Переваги легального працевлаштування:
- люди, які не порушують законодавство, не зіштовхуються з санкціями;
- працюючи не на «чорному ринку» людина має багато прав, в тому числі на лікарняні;
- компанії, які надають вакансії, гарантують оплату праці;
- якщо людині не сподобалася робота (важка, чи не влаштовують умови), вона може не виїжджаючи з Польщі, змінити роботодавця.
- не важливо, робота в Познані чи невеликому містечку, іноземець по страховці має право на безкоштовні обстеження та навіть лікування. Якщо працювати відправились молоді люди, то вони можуть розраховувати на соціальні програми допомоги, бонуси та різноманітні знижки. Деякі фірми надають окреме житло молодятам.

Робота в Польщі
Де шукати роботу в Польщі?
Частіше за все люди, які їдуть за кордон, вони вже домовились з компанією та у них усе в порядку з документами. Ті громадяни, які люблять екстрим, приїжджають до Польщі без запрошення з боку роботодавця і просто шукають, які є вакансії.
Безпечніше їхати до Варшави чи іншого міста на конкретну посаду: перед поїздкою пройти співбесіду та обговорити всі умови та деталі.

Варіанти, за допомогою яких можна знайти роботу в Європі:
- посередницькі фірми.
- люди-посередники.
- сайти для пошуку роботи.
- знайомі, які вже не раз їздили на заробітки.
У багатьох людей існує така думка, що посередники – це шахраї. Якщо почитати відгуки про роботу агентства чи посередника, то можна зрозуміти, як відбувається підбір вакансій, що потрібно, щоб успішно поїхати на роботу до Польщі та ін.
Сьогодні є багато людей, які добросовісно виконують свою роботу. Вони беруть відсоток за свої послуги чи фіксовану ставку. Посередники спілкуються з клієнтом та за певну суму пропонують ті чи інші посади в компаніях. Якщо треба швидко працевлаштуватися, доведеться віддати суму, яка у 2-3 рази більша.
Звертаються до агентств не досвідчені громадяни. Вони ще не знають, як знайти роботу, які документи потрібні. Якщо людина хоче самостійно працевлаштуватися в Європі, то треба визначитися зі сферою. Пошук буде легшим, якщо знати, що шукати.
Більшість заробітчан спершу дивляться на заробітну плату і тільки потім вибирають посади. Їм підходить будь-яка робота, аби приносила кошти та не була надто складною. Нерідко до Польщі їдуть жінки, щоб працювати гувернантками, офіціантками, нянями. Чоловіки відправляються на фабрики, заводи. Нерідко потрібні електрики, будівельники, сантехніки, автомеханіки.
Знання польської мови стане перевагою. Для пошуку роботи за кордоном, потрібно скласти резюме як мінімум 2 мовами: польською та англійською. До нього прикладається фото. Якщо фірма згодна взяти вас на роботу, потрібно подбати про документи, особливо робочу візу.

Роботу у Польщі пропонує і сервіс пошуку роботи в усьому світі на https://layboard.com/ua/vakansii/rabota-v-polshe. Звісно що Польща найбільш приваблива для мешканців України тому що країна - сусід, і мова зрозуміліша за інші європейські. Тому і працевлаштування у Польщі найпростіше і сприятливіше.

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text