Валіз та сумок багато не буває

Сумка, згідно Вікіпедії, - це деяка ємність для перенесення предметів на плечі, поясі або в руках. До різновиду сумок можна віднести сучасну валізу, наплічник і все що підходить для перевезення і перенесення домашніх і особистих речів.
 
 Сумки бувають чоловічі і жіночі. При цьому жіноча сумка володіє деяким магічним даром, перетворюючи жінку в найщасливішу мешканку планети. Для жінки сумка і її вміст - це все життя. Ніхто в світі не може пояснити цей жіночий феномен. У чоловічої статі такий адреналін спостерігається лише при погляді на зброю і то - в останнє сторіччя цей фактор втратив чинність. Може зараз це автомобіль, ну аж ніяк не сумка!
 
 У лихі 90-і в Україні, за часів розквіту "ринкової економіки", топовою річчю була сумка на пояс, що здебільшого використовувалася у ринкових торговців для зберігання базарної виручки. Китайська, дешева, або від українських умільців, але все з тією-ж дешевою китайською фурнітурою і кожзамом. Ось така:

Бананка сумка

Вона носилася на поясі і не була на очах під сорочкою або светром. Свого роду елемент захисту від барсеточників. Недоліком такої поясної сумки залишається занадто слабкий замок лямок, Який може розстібнутися якщо Ви станете виконувати деяку фізичну роботу, напружуючи м'язи живота або спини. При цьому можна і не помітити як вона зісковзнула. Поява смартфонів з екраном на 5-6 ", які не поміщаються в звичайну кишеню джинсів, знову поставило потребу у поясній сумці на перше місце. Тільки носить її стали через плече. Так надійніше. Адже телефон важче паперових грошей і за ним частіше полюють в натовпі . А тут, на плечі- і телефон під рукою і сумку видніше що вона ще на місці.
 
 Другим брендом після поясний сумки, який народила епоха смартфонів і планшетів, став міський наплічник. Невеликий, на 2-3 відділення, місткістю до 10 літрів, через плече або за спину - данина епосі міського туризму і суєти.

 Городской рюкзакГородской рюкзак

Якщо відкинути модні віяння то все одно сумок багато не буває, особливо в сім'ї яка любить подорожі:

Сумок много не бывает

Тут потрібно виділити жіночі (вони усі зліва на фото), сумку для ноутбука:

Сумка через плечо

рюкзак для риболовлі:

 

Рюкзак для рыбалки

-сумки велосипедні для велоаптечки, велонасоса і похідні:

Сумка велосипедная Сумка велосипедная

 

-жіночі сумочки і кошики для адреналіну:

  

І це звичайно не весь сімейний асортимент з того переліку що багато сумок не буває! 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text