Електронні паспорти Україна

У останній час людство переживає часи повальної цифровізації. Нашу країну це теж не обходить. Підштовхує до цього і пандемія, і вже звичні до нашого побуту смартфони що підміняють платіжні картки, телевізори та комп'ьютери.

 На сьогодні в Україні маємо наступне на підставі Закону "Про внесення змін до закону України " Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" №1368-IX :

- з 23 серпня 2021 року мешканці України котрі мають цифровий паспорт(е-паспорт) законодавчо мають усі переваги фізичного аналогу. А до цього закону ID паспорти теж були, але не мали юридичної сили? Чому? Тому що повноцінно не працювало електронне урядування в країні, бо не всі державні інституції були обладнані приладами для зчитування електронної інформації.

 Тепер виникає питання :

- як отримати  ID паспорт;

- кому їх видають;

- навіщо вона потрібна, пластикова ID картка?

Питань більше чим відповідів. Ну не має наша країна такої потужної інформаційної мережі щоб усім розповісти(!!!) Тому краще звернутися до фахівців-юристів на https://visa1.com.ua/ua/id-karta. Вони допоможуть отримати ID картку, розтлумачать Вам що таке Дія і як нею користуватися, які переваги е-паспорту. І взагалі що таке е-паспорт, ID картка, та Дія? І що таке "держава у смартфоні"? Якщо почнете читати закони самостійно - не ображайтеся на депутатів - вони й самі не мають повної уяви за що голосують, а нам - так і подавно... На то в усьому світі маються юристи, та юридичні фірми. У нас теж такі є. Одна з них - ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР з офісами у Київі по вул. Харківське шосе 182 та у Кракові (Польща) вул. Продницька, 10/037.

 Якщо будете мати ID паспорт у вигляді пластикової картки, та зареєструєтеся у Дії - то Ваше життя в Україні стане простіше - послуги від держави стануть швидкими, прозорими та вільними від бюрократії. Звісна річ, що для молоді ID паспорт вельми потрібний - попереду все життя у смартфоні. А для старших за віком?

 Для усіх громадян України що електронний, що паперовій старий - мають однакові функції. Але насправді трохи не так. Новий е-паспорт має деякі переваги ось навіть у такій простій ситуації з ПриватБанком:

Що пояснює Цнап: підтвердити свій податковий номер тепер можливо за допомогою  ID-картки та свідоцтва про народження.

 Таким чином все робиться простіше. Але все одно я надів маску, пішов у налогову, написав заяву на поновлення свого ІПН, через три дні отримав, тоді пів дня простояв у черзі навколо свого відділення ПриватБанку на вулиці, у масці - бо - ПАНДЕМІЯ! А могло цього й не бути!

  І ще: щоб поїхати у Грузію чи Туреччину достатньо ID картки! Закордрнний паспорт не потрібен! Далі буде більше!

Тепер, якщо виникли питання, то розв'яжуть іх Вам тільки юристи туристично-візового агентства ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР що пропонують свої послуги на сторінці https://visa1.com.ua/ua/id-karta

Життя стає простішим і подорожі на нас чекають!

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text