lounge у туристичному Львові

 Усі види кафе, ресторанів, барів, закусочних, їдалень належать до закладів громадського харчування і відрізняються за розмірами приміщень, кількості страв і рівню обслуговування.

 Почнемо з того, що звичні громадські їдальні залишилися лише на виробництвах і в деяких бюджетних санаторіях. Зрідка зустрічаються у великих містах України і розраховані на обслуговування офісних працівників.

 Закусочні розташовуються на невеликій площі і мають невеликий асортимент - доля невеликих автостанцій, ринків і ж / д вокзалів. 

 Кафе і ресторан - це повноцінні об'єкти громадського харчування куди приходять не тільки поїсти, а й відпочити сім'єю, з друзями, а також вирішити ділові питання. 

 Кафе відрізняється дещо меншим помешканням і асортиментом страв від ресторану. Кафе мають найбільше поширення в Україні - до цього наклала свій відбиток висока вартість площ та їх оренда. Відкрити повноцінний ресторан з розширеним меню сьогодні недешево.

 Бар, по-простому кажучи, це місце де напиваються. Має величезний асортимент спиртних напоїв і легкі закуски. Відрізняється від закусочної більшою площею, наявністю барної стійки і складними закусками, пиріжки з лівером тут не подають. І все ж в пристойні бари приходять не тільки випити, але і відпочити, що іноді наближає їх до кафе. Бари частіше є невід'ємною частиною кафе і ресторанів. Приставка lounge означає що в закладі є зони відокремлені від загальної зали. І якщо раніше вважалося що це кабінки для VIP персон, то сьогодні це повноцінні зони відпочинку з інноваційним дизайном, інтер'єром і вишуканими меблями. Але напрям цього виду громадського закладу все більш виходить за межі тільки харчування і стає невід'ємною частиною сучасного відпочинку у колі друзів.

  Бажання клієнтів і їх прагнення отримати повноцінний відпочинок в кафе або ресторані, призвело до поширення нового напряму "lounge" на кафе, бар, ресторан. Сучасний туризм своїми потребами у досконалому відпочинку також сприяв поширенню мережі лаунж барів і найбільше - у туристичних містах України. Зокрема, дуже поширився такий напрямок у туристичній столиці України - місті Львів. Для європейського вишуканого туриста з'явилися навіть окремі заклади lounge де окрім закуски та випивки, вам пропонують провести час за кальяном, чи в ігровому залі. Завітайте на інтернет-сайт Hashtag Lounge Bar з меню і графіком - https://hashtag-bar.com.ua/ . До Вашої уваги пропонується не тільки різноманітна барна випивка, а й повноцінне ресторанне меню харчування.  Але, чи не найголовніше, Вам запропонують кальян та відпочинок, де за допомогою гральній консолі PlayStation можна зустрітися з друзями у мережі. Звісно що все це для молоді, відпочиваючих, та вибагливого сучасного туриста.

 Lounge зона

 Ми ж ще раз звертаємо увагу на лаунж зони. Переклад поняття lounge з англійської означає "вітальня" що має на увазі зону для відпочинку. Причому це поширюється не тільки на кафе і ресторани. Lounge зона може бути на дачній ділянці, в аеропорту і в інших місцях - не тільки у закладах громадського харчування. Це усього лише місце для відпочинку, де додатково можливий прийом їжі. Тому будь-яка приставка до об'єкта громадського харчування "лаунж" означає, що крім основних залів заклад має одну або кілька відокремлених зон відпочинку. Причому ці зони обов'язково мають інтер'єр, що розташовує до затишку та відпочинку. Сюди можна прийти сім'єю або провести сімейне свято у вузькому колі друзів осторонь від галасливої зали кафе. lounge - відмінна знахідка для сучасного бізнесу. Адже як часто ми бажаємо відпочити від галасливого, метушливого дня сьогоднішнього неспокійного часу?

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text