Все включене

Карпаты

Тільки недавно пройшов в Україні туристичний форум по нових реальностях туризму у цей складний кризовий час пандемій, закритих іноземних курортів і відсутності прийнятного українського сервісу.

 Крім цього традиційній літній напрямок туризму в Україні - пляжний відпочинок на узбережжі Азовського та Чорного морів - влітку 2020 був не геть популярний: що пандемія, що сервіс, і те й інше - на першому місці!
 
 Осінь і зима в українському туризмі - це відпочинок в Карпатах з мережею туристичних комплексів на https://tur365.com.ua/otdyh-v-karpatah/ : лижі, гостинний народ карпатських полонин, найкращі історичні місця України що дивом збереглися після катаклізмів минулого сторіччя.
 
 Зауважимо - мирова криза та український менталитет підштовхнули до розвитку чергового етапу у сучасному вітчизняному туризмі, котрий пропонує сервіс з пунктом: - "Все включене". Це наслідки того, як нас розпестили Туреччина і Єгипет цим своїм "все включене"! Закордонний сервіс припав до душі вітчизняному туристу, що прагне справжньому відпочинку, доступному тепер і мільйонам українців.
 
 На тлі цього український туризм швидко вчиться і набирає темпи. Якщо за кордон не можна, то додому - будь ласка(!): вітчизняна туристична компанія Відпочинок 365 пропонує туристичні подорожі по Карпатах весь рік! Будучи лідером в організації екскурсійного та туристичного напрямку відпочинку в Карпатах, компанія Відпочинок 365 моніторить щоденні відомості про відкритість напрямків по всій мережі готелів і туристичних маршрутах Українських Карпат у зв'язку з пандемією. І найголовніше - компанія пропонує туристичний відпочинок в Карпатах з пунктом "все включене"!

Отдых в Карпатах

У цей неспокійний час "все включене" - вчасне вирішення нагальних проблем туризму. Не доведеться зайвий раз виходити на контакти і спілкування з широким колом людей та товпитися по приймальням і вокзалам, місцям громадського харчування! Крім усього іншого, Карпати - самий малозаселений регіон України!
 
 Всім вже стало зрозуміло - у будь-якому випадку, поки не перехворіє 60-80% населення планети - не буде суспільного імунітету на коронавірус. Ніяка вакцина до українців не дійде у найближчі років 2-3, а то і більше. Та й світова медицина приходить до думки про те, що найефективнішим рішенням щодо захисту від корони є - маска і тільки після неї - мило та гігієна з милом! І тут сервіс "все включене" дуже, дуже своєчасний і приємний українському туристу!
 
 А про те які напрямки і умови вітчизняного сервісу пропонує туристична компанія Відпочинок 365 - читайте на сторінках їх сайту https://tur365.com.ua/otdyh-v-karpatah/. Відпочивайте сміливо і правильно!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text