Фестиваль вогню у Київі

Дата: 
с 14-06-2013 по 15-06-2013
Тип события: 
Опен эйр
Місто: 
Адрес: 
г. Киев, ул. Январского восстания, Печерский парк.

"Вогненні" люди будуть показувати свою майстерність протягом двох днів, 14 та 15 червня, на території Співочого поля та Русанівського каналу.
Київський фестиваль вогню - це шанс побачити повноцінне шоу вогню у максимально розкритому вигляді, адже на фестивалі виступлять найкращі і різножанрові колективи.
Крім вогняного шоу на фестивалі будуть представлені: циркове мистецтво і театралізовані вистави, а так само інсталяції, конкурс фотографій вогню, ярмарок циркового, вогняного і театрального реквізиту, школи барабанів і школи вогню.
Програма фестивалю:
 
Програма фестивалю:
14 червня - Відкриття Київського фестивалю вогню на Русанівському каналі (бульв. Давидова, 1)
Понад 500 учасників Київського фестивалю вогню запалять вогні, а кращі з сольних виконавців виступлять у спеціальній понтонній сцені на Русанівському Каналі. Півторагодинне дійство відбуватиметься у супроводі вогняних інсталяцій і завершиться піротехнічним шоу на воді.
Вхід вільний
 
 

15 червня - Співоче поле
 
17:00 - 21:00 - Денна програма Київського фестивалю вогню
 
У перебігу всього дня для глядачів працюють відразу кілька сцен - Денна сцена, Альтернативна та Головна, на яких пройдуть виступи артистів Циркового жанру, фаербаттли, показові майстер-класи та виступи шкіл вогню та шкіл барабанів. Також глядачі в рамках денної програми зможуть придбати сувенірну продукцію, різноманітний цирковий і вогненний реквізит на ярмарку реквізиту, підкріпитися їжею і напоями на території фестивалю.

21:00 - 23:00 - Вечірня програма Київського фестивалю вогню
Найяскравіше, дивне і незабутнє видовище року - виступи вогняних груп і сольних артистів з різних країн світу пройдуть на Головній сцені.
23:00 - Унікальне шоу на вогняному органі від Сера Генрі Хота.
Вхід: 25 гривень
джерело http://kiev.vgorode.ua

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text