Фестиваль фарб Холі

Дата: 
с 15-06-2019 по 15-06-2019
Тип события: 
Фестиваль
Місто: 
Адрес: 
Київ. вул. Шолуденка, 26-28/4
Фестиваль фарб Холі — Наповни життя яскравими фарбами!
15 червня запрошуємо вас взяти участь у Київському Фестивалі фарб Холі», який стане унікальним святом для всіх, хто його відвідає, і, безсумнівно, самим барвистим сімейним днем 2019 року!
«ХОЛІ» або «Фестиваль фарб» - індійське народне свято, яке щорічно проводиться в честь приходу весни, символізуючи вигнання зла і відродження життя. І ось, по шостий рік поспіль, ми наповнюємо життя яскравими фарбами! Відкриємо літо яскраво! У серці міста зберуться представники арт-культур, жителі Київа, гості країни і столиці для того, щоб приєднається до давньої індійської традиції, і розфарбувати один одного всіма кольорами веселки!
Свято фарб «Холі» стане прекрасним місцем для дитячого, сімейного і дружнього відпочинку. У рамках Фестивалю пройдуть змагання, флешмоби, квести, а також тематичні шоу-програми. Крім того, всі бажаючі зможуть взяти участь у демонстраційному розпису «боді-арт», у видовищних боях натуральними фарбами і водній битві. А частина виручених коштів буде передана в Благодійні фонди України - на території фестивалю будуть запломбовані урни для пожертвувань.
Так само на території буде розгорнута виставка художників і представників «hand-made» культури. Протягом дня будуть функціонувати кафе, ресторани, дитячі майданчики, атракціони, а також працювати аніматори і хореографи, навчальні індійським народним танцям, різноманітні квести для компаній і не тільки.
У Фестивалі візьмуть участь зірки українського шоу-бізнесу, провідні централізованих телеканалів і звичайно ж спеціально запрошені гості.  Гості фестивалю зроблять Феєрверк фарб і тематичний прапор України.
У рамках розважальної програми з 15:00 до 21:00 на глядачів чекає музичний супровід ді-джеїв, тематичний розпис «боді-арт», написання мехенді, волейбол, мильні бульбашки, битва фарбою і виступ артистів і спортсменів, танцювальні флешмоби. Для дітей буде розважальні ігри від «Дитячої планети». Батути і атракціони! Безліч конкурсів та сюрпризів.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text