«ХОЧУ В ПАРИЖ»

Дата: 
с 15-10-2021 по 15-10-2021
Тип события: 
Театральна вистава
Місто: 
Адрес: 
центр ім. Івана Козловського м. Kиїв, вул. Хрещатик, 50Б

Вистава «Хочу в Париж» у Київі!
— Я знову хочу в Париж.

— А Ви уже там бували?

— Ні, але я уже колись хотів…

Моновистава за мотивами однойменного оповідання М. Веллера «Хочу в Париж» – це сповнена доброго гумору історія «маленької» радянської людини, з провінційного містечка, котра впродовж всього життя намагалася здійснити свою велику мрію – побувати в Парижі.

Що цей клятий Париж робив з нами — душу вивертав. Хотілось його побачити до болю, до скреготу зубів. Побачити — ну й померти, за відомою усім формулою. Мабуть, він уособлював якесь зовсім інше життя, котре здавалося таким неможливим, що його ніби й не було зовсім. Про цю нездійсненну мрію радянської людини моновистава «Хочу в Париж».

Провінційний хлопчик з богом забутого містечка захворів тугою за Батьківщиною. За тією Батьківщиною, котру він вибрав собі сам. Впродовж півтори години глядачі разом з героєм проживають ціле людське життя, звичайне життя радянської людини. Школа, ПТУ, армія, технікум, фабрика, одруження, квартира, діти, туга, пияцтво, пенсія… Та у цій сірій буденності у героя є Франція. Мрія про цибулевий суп та жаб’ячі лапки, про єдвабні мережива жіночої білизни та про паризький шик. Про пісні Монтана, Азнавура и Дассена. І, звичайно, про мушкетерську честь, адже з неї усе й починалося. Один за всіх — та всі за одного!

Виставу грає: з.а. України Володимир Голосняк

Режисери-постановники: Володимир Голосняк , Іван Сорока

Мультимедіа: Олександр Чернишов, Матвій Чернишов

Художнє оформлення: Ірина Голосняк

Вистава на одну дію, йде українською мовою.

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text