Internet of Things international Forum

Дата: 
с 13-02-2020 по 14-02-2020
Тип события: 
Акция
Місто: 
Адрес: 
г. Киев, Броварской просп., 15,
nternet of Things international Forum
 
- розумний будинок, розумний місто, автоматизація, великі дані, хмарні технології, системи управління тощо;
презентація проектів і розробок, реальних кейсів, які реалізовані або будуть реалізовуватися в Україні.
 
Формат Форуму: виставкова демо-зона, конференц-зона.
 
Організатор: ГО "Підприємницький Клуб"
 
13 лютого 2020 року на майданчику Міжнародного Виставкового Центру у Київі відбудеться перший в Україні Internet of Things international Forum.
 
З року в рік сучасні технології не тільки закріплюються у різних сферах, але і освоюють нові ринки, надаючи поліпшені можливості для бізнесу. Саме для презентації нових можливостей ми організовуємо заходи, де можна побачити і обговорити останні досягнення і передові технології.
 
Так, у цьому році наша майданчик об'єднує відразу 3 великих Бізнес-Форуму:
 
- Internet of Things Forum, який присвячений тематиці Інтернету Речей;
 
- Smart Building Forum, який включає в себе тематики автоматизації та енергоефективності Розумного будинку, Розумного міста, безпеки та аудіо\відео технологій.
 
- Бізнес-Форум "ТОП-100 кращих українських компаній. Працюй в Україні", який представить лідерів різних галузей України.
 
Загальна виставкова зона об'єднає понад 200 різних компаній, а ділова програма Форуму збере фахівців і експертів галузі.
 
Internet of Things дає можливість переосмислити свої підходи до ведення бізнесу, і надає інструменти для поліпшення будь-якої галузі і ринку в контексті використання інноваційних технологій. Це майданчик, де будуть не тільки презентовані проекти і розробки компаній, але також приділено багато часу останнім тенденціям та напрямкам, реальних кейсів, які реалізовані або будуть реалізовуватися в Україні. На Форумі будуть присутні експерти та спеціалісти провідних компаній ринку.
 
Приєднуйтесь до нетворкінгу в колі експертів, професіоналів і однодумців, який допоможе вам бути в курсі останніх технологій!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text