KISS У КИЇВІ

Дата: 
с 16-06-2019 по 16-06-2019
Тип события: 
Концерт
Місто: 
Адрес: 
м. Київ, вул. Червоноармійська (Велика Васильківська), 55
 ЧОМУ ВАРТО ПІТИ:
 
1. Побачити живих легенд рок-музики на власні очі. 
2. Разом заспівати кращі хіти KISS. 
3. Стати свідком неймовірного шоу та останнього концерту KISS в Україні. 
16 червня 2019 року на стадіоні «Олімпійський» відбудеться концерт легендарної американської групи KISS!
Культові KISS були засновані в Нью-Йорку ще 1973 року. За 46 років музичної кар'єри гурт продав більше 100 мільйонів записів, завоював титул найбільш видовищної рок-банди та отримав своє почесне місце в «Залі слави рок-н-ролу».
Граючи в стилі хард-рок, глем-рок і хеві-метал, музиканти підкреслюють свою індивідуальність яскравим сценічним макіяжем і гучними піротехнічними шоу. Тому навіть якщо ви не чули пісень цих рок-легенд (хоча I Was Made for Lovin' You точно знають всі), ви все одно виокремите їх серед усіх інших завдяки одним лише образам і манері виступу.
END OF THE ROAD WORLD TOUR
 
У 2018 році група KISS оголосила, що вирушить у свій останній тур, який триватиме майже рік і охопить близько 20 країн світу. Цей тур, за словами самих музикантів, – найкраща можливість подякувати KISS Army, відданим фанатам групи, без яких вона не змогла б стільки проіснувати й досягти. Не варто засмучуватися через те, що цей концертний рік стане для команди останнім. Адже піти зі сцени KISS обіцяють такими ж, якими вони на неї вийшли, – «непримиренними та нестримними».
КВИТКИ НА KISS
 
Зовсім скоро українська публіка матиме можливість побачити завершення історії однієї з найбільш неординарних і впливових рок-груп світу. Не пропустіть це величне шоу!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text