Що я знаю про коронавіруси

Дата: 
с 28-02-2021 по 28-02-2021
Тип события: 
Акция
Місто: 
Що я знаю про коронавіруси? Мені відомо що це є дуже небезпечний вірус, який має швидке поширення в основному повітряно-крапельним шляхом за принципом грипу. Т.е найсильніше зараження я отримаю якщо носій плюне на мене або у нас буде тісний контакт. Слабке зараження я отримаю якщо торкнуся після носія будь-якої поверхні протягом декількох годин - до доби і може більш, та після цього брудними руками терну ніс або очі, ранку на тілі. Небезпека коронавирусу COVID-19 полягає в підвищеній смертності через те що біліють дуже багато людей. А хворіє дуже багато майже одночасно через швидке поширення вірусу. Здатність його швидкого поширення обумовлена ​​його живучістю як в повітрі, так і на різних поверхнях. Також мені зрозуміло що вірус любить вологу, легко переносить холод і гине висихаючи у спеку.
 Що стосується ліків - їх не існує від вірусів взагалі і всі застосовувані антибіотики тільки слугують лікуванням порушень, викликаних вірусами і COVID-19 - теж.
 Лікує організм сам себе виробляючи антитіла, які вбивають вірус як тіло. Для того щоб вони вироблялися в потрібній кількості і досить швидкою була реакція організму, треба мати гарний імунітет. Що це означає? На момент зараження не повинно бути інших респіраторних заражень, хронічних інфекцій та інших хронічних захворювань. Такі люди переносять інфікування короною простіше або взагалі непомітно. Але можуть бути носіями, може в слабкому вигляді, але носіями.
Описані в усіх засобах масової інформації заходи з профілактики коронавирусу повинні виконуватися безумовно усіма громадянами і в місцях скупчення людей - особливо: як супермаркети так і вуличний потік у містах.
 Що стосується вакцинації. Вочевдь це є намагання урядів захистити себе від повального людського мору - чим більш плавно люди перехворіють і з'явиться суспільний імунітет - тим краще для урядів усіх країн. Недарма всі попереджають, що колапс почнеться якщо медицина не витримає навантаження. Напевно це і є весь сенс вакцинації. Тим більше що антитіла, вироблені організмом після вакцинації - зберігають свою дію тільки протягом декількох місяців. Потім людина стає знову вразлива до корони, як це і сталося з багатьма хто перехворів і мав повторне зараження.
 Вважаю що перед вакцинацією кожен індивідуум повинен пройти повне обстеження і не мати інфекційних захворювань якийсь період перед вакцинацією. Щоб не створити колапс для свого організму надмірним навантаженням на систему, що виробляє антитіла.
Коронавірус COVID-19 має безліч модифікацій в результаті мутацій. Скільки - одному Богу відомо. Це факт.
Спілкуючись у середовищі українців вже зрозуміл, що на коронавірус перехворіла велика частина населення країни. Це теж факт. Причому перехворіли не по одному разу. Найсильніше зараження мали суспільно зайняті люди, які мають безліч щоденних контактів з людського оточення і медики в цій групі на першому місці. Яким штамом коронавирусу перехворіло населення - нікому не відомо! Але ймовірно декількома точно на 100%. Причому не всі з них були смертельно небезпечні, або зараження було слабким. Розумію також, що навіть слабкий вид вірусу теж може мати погані наслідки якщо заражена людина отримала сильну дозу зараження, або заражалася протягом декількох контактів поспіль.
 За особистими спостереженнями відомо що коронавірус може вражати не тільки легкі - це найпомітніший і найгірший варіант.  Ураженню підлягають практично всі органи людини, тільки не кожен розуміє від чого захворіла раптом печінка, загострився ні з чого, ні з сього хронічний холецистит або з'явилися синдроми інфекції кишечника. Але якось вони відрізняються від дизентерії або звичайного розладу після неправильного прийому їжі і перевантаження травневої системи. При цьому всі симптоми від зараження короною проходять непомітно і набагато довше, ніж звичайні у наслідку відомих вже протягом життя по реакції свого організму. Втрата нюху, на яку всі звертають мою увагу - це 100% зараження коронавірусами, оскільки дуже рідкісні випадки втрати нюху від інших відомих вірусів або інших захворювань. А тут раптом - масова втрата нюху. Це стосується і пневмонії теж - масово раптом по всьому світу!
Цікаві є багато прикладів коли в одній сім'ї один з подружжя має підтверджений діагноз на корону, пневмонію від корони, а інший чоловік не захворів взагалі або мав не яскраво виражені, або взагалі непомітні симптоми. Як таке можливо? При уважному розгляді таких варіантів помітно що інший член подружжя або інший член сім'ї недавно, місяців кілька назад, вакцинувалася від інших недуг або лікувався від складних хвороб. Ймовірно у нього залишилися антитіла, або організм в напруженому стані і готовий негайно перешкодоти будь-якій інфекції. Якось так, принаймні це ніким не вивчено.
За мільярди років існування тваринного світу на Землі вироблені такі захисні сили організму що сучасна імунологія навіть не здогадується. Імунітет виробляється самою природою людства. Природний відбір - це важка річ і звичайно ж потрібно дотримуватися усіх оприлюднених правил щодо попередження інфікування. І мабуть це на довгі роки, навіть якщо буде громадський імунітет, спалахи будуть, але медицина вже навчиться справлятися! Згадайте віспу! Скільки десятків років і навіть століть людство боролося поки не оголосило про громадський імунітет. У кожного з тих, хто оце читає, є пляма на лівому плечі - щеплення від віспи!
 Постскриптум:
 До літа 2021 року коронавірус COVID-19 не зникне. В Україні будуть осередки сплеску навіть якщо буде розпочато вакцинацію. Вакцинуватися потрібно.
Але до осені корона значно послаюшає. Через мутації. Але, швидше за все через що виникає громадський імунітет. І, зауважте, сьогодні кількість заражень зменшується не через дії медицини або локдауну, хоча це також позитивно. Головне, я вважаю, люди менше гуляють і знаходяться на вулиці через негоду та холод. Всі сидять по домівках. Робота - дім. Усе!
 Одна шкільна вчителька з Дніпра промовила: - "Як Ви думаєте? Якщо в школі зі ста вчителів, котрі тісно спілкуються в учительській, захворіли на корону і було підтверджено аентитіла у 20 вчителів? Решта не перехворіли? А учні - перехворіли ? А їх сім'ї - НЕ перехворіли? " Відповідь: - "Перехворіли всі, але в різному ступені зараження."
 І так - по всій країні. Ясна річ що можновладці вже давно вакцинувалися. А нам потрібно боятися зараження і його наслідків "як зарази" і дотримуватися заходів профілактики. Зміцнювати свій імунітет здоровим харчуванням і частими прогулянками по безлюдних місцях. Недарма ціни на дачі і заміські будинки в минулому сезоні злетіли! Не хворійте нічим, живіть довго і щасливо!
Все буде Україна!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text