СТАРИЙ ДОБРИЙ ДЖАЗ

Дата: 
с 16-01-2019 по 16-01-2019
Тип события: 
Концерт
Місто: 
Адрес: 
Киев, бульв. Дружбы Народов, 1
Цена билета: 
230₴
У цей зимовий вечір, коли гучні свята та застілля вже позаду, і хочеться зануритися в атмосферу тепла і затишку разом з найближчими людьми – приходьте до нас в Ін-Джаз на камерний концерт якісної джазової музики!
У виконанні кращих музикантів джазової сцени - квартету Руслана Єгорова, в складі: піаніста і вокаліста Руслана Єгорова, саксофоніста Дмитра «Бобін» Александров,контрабасиста Миколи Кистенева і барабанщика Павла Галицького для вас прозвучить улюблена джазова класика золотої епохи свінгу: композиції Дюка Еллінгтона, Коула Портера, Джорджа Гершвіна та інших відомих метрів джазу.
Це той самий старий, добрий, усім зрозумілий джаз, який, власне, і підкорив весь світ своєю свободою і чуттєвої свінгового пульсацією, і який ми зараз сприймаємо, як еталон стилю.
Живий звук, приємна атмосфера арт-простору In-Jazz.Live, близькі люди поруч, такі знайомі і улюблені джазові мелодії у виконанні кращих музикантів України – що може бути прекрасніше?
А якщо хочете, щоб ваші діти теж полюбили джаз – сміливо беріть їх з собою! Адже кожне живе виконання і спілкування з яскравими музикантами - це незабутні враження на все життя!
Відпочиньте душевно і зі смаком!
 
Ін-Джаз:
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text