A STATE OF TRANCE 900

Дата: 
с 22-06-2019 по 22-06-2019
Тип события: 
Концерт
Місто: 
Адрес: 
г. Киев, Броварской просп., 15,
Armin Van Buuren представить світу нове шоу A State of Trance 900: Lifting You Higher. І Ки]ву пощастить стати частиною цього глобального туру! Нова музика, нові інженерні та световизуальні рішення. Але знайомі і такі бажані емоції, коли тебе піднімає вище і тіло відчуває вібрації, які ні з чим не сплутаєш!
 
A State of Trance 900: Lifting You Higher – це святкування девятисотого випуску однойменного радіошоу і одночасно – найбільшої мережі транс-музики в світі. Кожен випуск слухає більше 40 000 000 людей на всіх континентах. Кожен випуск – це музичні прем'єри і презентації, класичні треки та інтерактив.
 
У 2012р. шоу A State of Trance 550 у Київі перевершило всі очікування! Це була настільки емоційна ніч, що тисячі людей досі згадують її як одну з найкращих у житті. Дивіться відео вище, ловіть мурашки і налаштовуйтеся на ASOT 900...
 
22 червня у Київі свій діджей-сет зіграє сам Armin van Buuren, так і інші представники жанру, які задають тренди в світовій транс-музики. Охочих потрапити на шоу Арміна ван Бюрена завжди більше, ніж квитків у продажу. 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text