«Україна'2019» -26 Міжнародний туристичний салон

Дата: 
с 02-10-2019 по 04-10-2019
Тип события: 
Выставка
Місто: 
Адрес: 
г. Киев, Броварской просп., 15,
Виставка UITM служить ефективною міжнародною платформою для консолідації та спілкування професіоналів індустрії туризму з України та зарубіжжя. Щорічно Ukraine International Travel Market об'єднує сотні компаній-учасників, делегатів готелів, курортів, авіакомпаній і аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, урядових міністерств і відомств, агентів суміжних галузей з України і 20 країн. Зазвичай захід посещаtт більше 10 тисяч В2В аудиторії з усіх регіонів України та інших країн.
 
У 2018 році у виставці взяли участь національні туристичні організації з Болгарії, Єгипту, Індії, Палестини, Польщі і Таїланду. І після невеликої перерви повернувся національний стенд Чехії. В географії учасників також були представлені Перу, Мексика, США, Італія, Франція, Угорщина, Китай, Туреччина, Україна, Фінляндія. Серед дебютантів заходи були такі компанії як: Tairiku Travel Co. з Японії, українське туристичне агентство Tourexp, Ernest Airlines - італійські авіалінії.
 
 
Основні учасники міжнародного і національного туристичного ринку традиційно брали участь у UITM. Поряд з такими лідерами галузі, як Coral Travel, Join UP !, TUI і Feeria, також були представлені експозиції Karavan Luxe Tour, Vitiana і Djoca Travel Ukraine.
 
Слід зазначити, що в цьому році завдяки новому формату експозиції міст і регіонів нашої країни, Ukrainian Hospitality Days, на міжнародній виставці були представлені кращі гірськолижні і морські курорти, екскурсійні програми, готелі, санаторії та пансіонати, розважальні заклади з 19 областей і міст України. Експозиція, об'єднана під єдиним брендом, дозволила максимально ефективно представити туристичні особливості наших регіонів.
 
 
Ділова програма UITM включала в себе більше 20 заходів та більше 60 годин семінарів і дискусій про найбільш важливих питаннях індустрії туризму. Національна туристична організація України, лідер в області сертифікації і експертизи SGS, і конгрес шеф-кухарів Fontegro приєдналися до виступів.
 
У виставці взяли участь 9 531 фахівець туристичної індустрії.
 
У 2019 році В UITM підтвердили свою участь наступні країни: Болгарія, Куба, Домініканська Республіка, Єгипет, Індія, Японія, Литва, Малайзія, Словаччина, Таїланд, Україна.
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text