Выставка

Дата: 
с 13-05-2017 по 14-05-2017
Тип события: 
Выставка
Місто: 
Адрес: 
г.Днепро, Троицкая площадь, 5-А.
Музей українського живопису пропонує відкриту для всіх магічну подорож у «Лабіринт часу»! У Музейному саду в ніч з 13 на 14 травня, ми змінимо простір скульптурами, незвичайними інсталяціями, флюроарт полотнами.
Створимо фантасмагоричну атмосферу аби Ви мали змогу, зануритися у світ мрій, контрастів, поєднання минулого та майбутнього! 
Аби люди мали підґрунтя й контекст для власних роздумів, своїх висновків. Флюро арт – це вид мистецтва, який виник у 60-ті роки 20 ст.
 
Високотехнологічні сучасні матеріали мають властивість світитись в темряві під УФ світлом (яке має дезинфікуючі властивості). Це поэднання графічних, живописних технік, музики, скульптури та інсталяції. Все це у комплексі створює цілісний простір, лабіринт, атмосферу світу мрій та фантазій.
 
Музей українського живопису створює проект Ніч у музеї 2017 з некомерційною організацією «Дивина», яка створює якісно новий формат культурних подій. В цій експозиції поєднаємо інсталяції зі скульптур, збережених в архівах із сучасним баченням та технологіями в роботах молодих художників.
 
Команду "Дивини" представляють: куратор проекту Олена Шептицька адміністратор платформи Микола Кравець та живописець і скульптор Микола Сосновщенко.
 
На Вас чекатиме:
 
Простір, який змінено суперечливими образами скульптур, незвичайними інсталяціями, флюро-арт полотнами;
 
18.00 - майстер-клас для дітей від майстерні друкованої графіки "Пороги" - друк власної ліногравюри
19.00 - виставка робіт Олександра Невечері - 1 поверх музею 
21.00 - инсталяция от @MirroredReflectionsLab
21.30 - Вистава «Беркут» театр «Ґерць», в антуражі експозиції «Стіни» Матвія Вайсберга
22.00 - Вогняний перфоманс від куратора проекту Олени Шептицької
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text