Зліт колекціонерів

Дата: 
с 01-02-2020 по 01-02-2020
Тип события: 
Акция
Місто: 
Адрес: 
г. Киев, Броварской просп., 15,
Київський Клуб Колекціонерів - це не просто зустріч колекціонерів в одному місці, це ціла епоха. Клуб Колекціонерів можна назвати музеєм, всередині якого кожен експонат можна придбати.
 
Тут можна знайти все те, що можна колекціонувати і не тільки. Антикваріат, монети, банкноти, медалі, ордени, значки, фарфор, золото, срібло, бурштин, ювелірні прикраси, ікони, одяг, форма і обладнання часів Другої Світової Війни, зброя, старовинні меблі, картини, газети, марки, фантики, старі фотографії різних періодів, електронні девайси різних поколінь, дитячі іграшки часів СРСР, годинники, фотоапарати, запальнички і багато іншого. Цей список можна продовжувати годинами, але набагато цікавіше побачити все це своїми власними очима і відчути цю атмосферу старовини наяву.
 
Зустрічі Київського Клубу Колекціонерів бувають двох типів - клуб і зліт. Клуб - щосуботи. Зліт - раз на місяць.
 
І те й інше проходить по суботах. Початок о 4 ранку. Саме в 4 ранку відкриваються двері МВЦ і з'являються перші клієнти. Самий розпал заходу - 6:00-9:00 ранку. Ближче до полудня кількість відвідувачів спадає, починають згортатися перші продавці, і до 14:00 там вже робити практично нічого.
 
Клуб - це звичайна зустріч колекціонерів Києва. Сюди можна прийти, але кількість товару і відвідувачів буде в рази менше порівняно зі зльотом. Проходить по суботах протягом усього року.
 
Зліт - це зібрання колекціонерів з усього світу! Він більше від звичайного в 3-4 рази. Тут можна зустріти серед покупців як і українців, так і представників Азії, Америки, Австралії, країн СНД, Е
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text