Краще ніж смартфон

Що може бути краще смартфона, а що таке взагалі смартфон? Розібратися часом важкувато якщо приліпити до свого телефону ще назву "гаджет" або "віджет".
 
А по поличках це виглядає ось так:
 
- мобільний телефон - переносний кишеньковий пристрій для здійснення телефонних дзвінків і передачі СМС повідомлень з функціями записної книжки, годинника та інших дрібниць у вигляді фотокамери. Але просто "телефон" може бути дуже затребуваний якщо у нього з'являється функція "водонепроникний" - тоді він дуже потрібен мисливцям, рибалкам і туристам в складних метеорологічних умовах. Добре якщо такий ще й працює при негативних температурах не втрачаючи заряду. А якщо у поході по місцях щодо незайманих природних територій немає сотової виші?
- тут є сенс придбати цифрову кишенькову рацію від https://mirkit.com.ua/category/tsifrovyie_ratsii/ , що пропонується у водонепроникному корпусі і може повністю замінити мобільний телефон в обмеженому районі при базовій станції та кількома ретрансляторами - це актуальне питання для гірськолижних курортів та пошукових загонів.
- смартфон на відміну від цифрової рації та мобільного телефону - той же пристрій з'вязку, тільки з дуже розширеними додатковими функціями, безліччю додаткових функцій. Але найголовнішою відмінною рисою смартфону є наявність можливості підключатися до інтернету. Швидше за все смартфон - це персональний комп'ютер з функцією мобільного телефону. І тут є дві переваги смартфона, що з'явилися з технологією великого екрану - безрамковий або майже безрамковий та технологією сенсорів, дуже малого розміру, до 100 мікрометрів.

Тепер наш телефон та рація перетворюються в гаджет, але так можна назвати будь-який електронний прилад, який полегшує людське функціонування:
-  в ріції з' явилася функція прив'язки по GPS, а телефон став персональним комп'ютером з датчиками автоматичної зміни яскравості, багатофункціональною фото і відеокамерою, контролем в грі без натискань, з автоповертанням екрану, вимкненням екрану під час розмови, маленькою метеостанцією і датчиками стеження за фізичним станом власника.
-  іноді програмісти  "гаджетом" називають програмне забезпечення (софт).
Часто в програмному забезпеченні зустрічаються і "віджети" - додатки що полегшують життя користувача: прогнози погоди, різні інформери курсів валют, часу з функцією будильника та ін. Також з'явилися гаджети спеціально розроблені для комп'ютерних ігор.
 
 А мені всього лише потрібен телефонний номер щоб подзвонити товаришу і стабільний зв'язок у туристичному поході - і не потрібен мені безрамковий смартфон, де часто ненавмисний дотик переносить мене в іншу площину, а мені потрібно всього лише зателефонувати, і щоб помістився в кишені піджаку, і не ходжу я вже на презентації і не ношу свій улюблений Rolex.
 
Так що краще ніж смартфон може бути простий мобільний телефон, або цифрова рація - сьогодні на будь-який смак і потреби, не кажучи вже про дизайн, є безліч пропозицій.

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text