Відпочинок і лікування в місті-курорті Сатанів

Збручанська Нафтуся

Хмельниччина являє на території України казковий і неповторний край , де все тече повільно і розмірено як сама природа , як давні часи. Подорожуючи по Хмельниччині ви всюди зустрінете куточки щодо незайманих природних територій серед унікальних природних ландшафтів Подільських Товтр , порізаних річками та покритих віковими лісами . Однією з перлин туризму на Хмельниччині є місто - пам'ятник Кам'янець -Подільський - незмінно улюблений туристами усього світу , яскраву ж альтернативу йому уявляє не менш відоме місто -курорт Сатанів . У Сатанові теж є що подивитися розпещеному старовинними пейзажами Хмельниччини туристу. Серед пам'яток старовини окремий рядок займає замок , закладений у непрості часи української історії -в XV столітті , коли напади османських татар з Дикого Поля спустошували цілі райони , а татаро- монголи ще не зрозуміли що це вже не їх території .

Северная башня замка

За багаторічну історію замок неодноразово оновлювався, але зараз перебуває в напівзруйнованому стані як і інші пам'ятники Сатанова: синагога, в'їзні ворота, Свято-Троїцький монастир.Синагога

Въездные врата

Троицкий монастырь

У Сатанові свого часу бував російський цар Петро I , з сатанівських міщан походить Гетьман Війська Запорізького Северин Наливайко, що вигнав татар з Поділля у 1594р . , ватажок повстання на Правобережній Україні проти польського гніту і насильства католицької церкви. Але все ж найбільшим багатством , яке принесло світову славу Сатанову є диво- вода , що тисячоліттями стікала у річку Збруч на околиці Сатанова . Вода , що має запах сірководню забила з артезіанської свердловини під час геологічних вишукувань у 1965р. У наслідку досліджень Одеського науково -дослідного інституту курортології та фізіотерапії по впливу на людський організм виявлено що вода не має собі рівних і несе яскраво виражену жовчогінну , сечогінну , протизапальнух і дезінтокаційну дію , знижує вміст холестерину в організмі , виводить радіонуклєїди , відновлює склад крові. Сатанівська вода подібна трускавецькій "Нафтусі " , але додатково містить йод , марганець , бром , фтор , мідь , двовалентне залізо , метаборну кислоту.

Збручанська "Нафтуся" - єдина з карпатських мінеральних вод, що має у своєму складі фосфор і мікроелементи, котрі входять до складу мозку і кісткової тканини. Санаторно-курортне лікування з використанням Збручанської води сприятоливо діє на клінічний перебіг хвороби на цукровий діабет II типу.
 
Створений природою унікальний мікроклімат Подільських Товтр посилює видужуючий ефект і загальний стан організму людини.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text