Чорна п'ятниця

Активній шопінг починається опівночі і може тривати цілий тиждень. НЕ поспішайте виходити! Ціни були підняті заздалегідь, тепер - знижки на все!
Чорна п'ятниця – п'ятниця після Дня подяки у США. З неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів. Звичай влаштовувати розпродажі в цей день встановився ще в XIX столітті, а термін "Чорна п'ятниця" з'явився у 1966 році і спочатку вживався в основному на Східному узберіжжі США. З-за того, що День Подяки припадає на четвертий четвер листопада, чорна п'ятниця випадає в проміжок часу з 23 по 29 листопада.
У Великобританії, за статистикою, на новорічний шопінг припадає на 70% більше продажів, ніж у звичайні дні. Перевага віддається побутовій техніці та товарам тривалого користування.
Українські торгові центри використовують чорну п'ятницю в основному для залучення більшої аудиторії потенційних клієнтів. Знижки звичайно будуть і часом до 60%. І все ж основні покупки українці зроблять в останній тиждень року - наш менталітет ще тільки звикає до чорної п'ятниці.
Вдалих покупок!

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text