Карантин, день 74. Наземний транспорт поїхав, підземний – на старті

Вчора у Київі вперше за час карантину в звичайному режимі почав працювати наземний громадський транспорт. А з понеділка, 25 травня, відновлює роботу довгоочікуваний киянами метрополітен. Підземка вже підготувалася і чекає пасажирів.
 
Карантин, день 74. Наземний транспорт поїхав, підземний – на старті
Зазначимо, що перевезення наземним транспортом поновилися за умови, що в салоні перебуватимуть стільки пасажирів, скільки там передбачено місць для сидіння. У випадку міжобласного перевезення до регіону, в якому не послаблювали карантин, таке перевезення дозволяється в межах 50% від кількості місць для сидіння.
 
Крім того, водій, кондуктори, а також всі пасажири під час перебування в транспорті повинні бути в масках. За можливості, біля дверей транспорту має бути розміщено антисептики.
 
Нагадаємо, що приватні перевізники не повинні необґрунтовано підвищувати ціни на проїзд. При їхній спробі необґрунтовано і «зі стелі» сформувати нові тарифи місто буде звертатися до Антимонопольного комітету.
 
Столичний метрополітен також підготувався до курсування з 25 травня.
 
На станціях нанесли спеціальну розмітку – біля кас, турнікетів, на платформах, щоб нагадувати пасажирам про необхідність дотримуватися дистанції та елементарних правил безпеки: Серед основних правил користування:
 
Пасажирів допускатимуть у громадський транспорт лише за наявності захисної маски. 
У підземці мають забезпечити санітарні відстані не менше ніж 1,5 метри у чергах до кас та терміналів самообслуговування, на платформах та у вестибюлях.
У разі скупчення пасажирів – обмежуватимуть кількість пасажирів на станціях метрополітену (повне або часткове закриття на вхід).
Кожні три години у салонах транспорту мають проводити дезінфекцію. Вагони метрополітену мають дезінфікувати під час заходу поїздів у електродепо та на пункти техобслуговування.
Також, пасажирів закликають користуватися транспортом лише за нагальної потреби.
 
Підкреслимо, що після відновлення роботи підземки пасажири зможуть користуватися виключно безконтактними засобами оплати.
 
 
 
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text