Львів вперше увійшов у сотню найбільших туристичних міст світу

Регион: 
Львівська обл.
Населенный пункт: 
Львів
Объект: 
Бернардинський монастыр.
Монастир бенедиктинок
Пам'ятник Адаму Міцкевичу.
Пам'ятник князю Данилу Галицькому
Львів став єдиним містом України, який потрапив у світовий рейтинг Топ-100 найбільш популярних серед туристів 2018 року. Відповідний рейтинг склала британська міжнародна компанія Euromonitor.
Рейтинг очолив Гонконг, який у цьому році прийняв близько 30 млн іноземних туристів. Друге місце займає Бангкок з показником 23,6 млн іноземних туристів, а третє – Лондон (20,7 млн іноземних туристів). У ТОП-10 міст входять також Сінгапур, Макао, Париж, Дубай, Нью-Йорк, Куала-Лумпур, Шеньчжень. У цих містах зафіксували від 12 до 18 млн іноземних туристів у 2018 році.
Львів виявився єдиним українським містом, що увійшло в сотню найбільш популярних туристичних міст світу з показником 2,7 млн туристів (80 місце рейтингу). У рейтингу Euromonitor Львів випередив такі міста, як Тель-Авів, Франкфурт, Стокгольм, Ніцца, Ріо-де-Жанейро, Абу-Дабі, Порто, Доха.
На появу Львова в такому авторитетному міжнародному рейтингу вже відреагував мер Львова Андрій Садовий. «Мені приємно, що Львів потрапив у рейтинг найбільш привабливих туристичних міст світу. Поки що це єдине місто з України, а я б хотів, щоб їх було більше. 10% грошей світу крутяться в туризмі. Україна має величезний потенціал, але вона його не розкриває до кінця, – сказав Садовий. – Більше 10 років тому ми у Львові визначили для себе туризм як пріоритетну галузь, яка може приносити успіх місту. І будемо далі рухатися в цьому напрямку – тому що для мене важливі нові робочі місця і якісна промоція – завдяки красивому Львову люди пізнають Україну».
 
В цьому році Львів увійшов до п'ятірки найкомфортніших міст України. Нагадаємо, що в цьому році пасажиропотік львівського аеропорту повинен досягти 1,6 млн пасажирів.
Euromonitor International вважається світовим лідером у галузі глобальної стратегічної інформації і аналітичних досліджень споживчих ринків, штаб-квартира компанії розташована в Лондоні.
 
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text