На арковому мосту Подільсько-Воскресенського мостового переходу у Київі завершено монтаж освітлення.

 
 
На арковому мосту Подільсько-Воскресенського мостового переходу у Київі завершено монтаж освітлення.
 
Про це напередодні ввечері, 5 жовтня, заявив мер Київа Віталій Кличко. Вчора ж вперше на всіх ділянках мостового переходу були включені ліхтарі освітлення, а також запалено підсвічування на арці моста.
 
"Зробили освітлення, встановили ванти. Зараз наступним кроком є ​​опускання мосту в проектне положення. Ключове - до кінця року запустити транспортне сполучення між лівим і правим берегом. І наступний крок - будівництво метро на Троєщину", - заявив столичний градоначальник.
 
 
 
 
 
 
 
 
"Система ще не дороблена повністю, але вигляд вже симпатичний. Кольори змінюють один одного на арках, а мостові ліхтарі, всупереч прогнозам скептиків, висвітлюють не« дерева навколо моста ", а чітко проїжджу частину майбутньої магістралі", - прокоментував київський блогер Павло Авдокушин, який опублікував фотографії моста з новою ілюмінацією.
 
 
 
Як інформують в КМДА, тривають роботи на всіх майданчиках будівництва мостового переходу. Фахівці з Бельгії вже завершили монтаж прогонової будови заїзду на міст з вулиці Набережно-Хрещатицькій в районі вулиці Верхній Вал. Загальна вага металоконструкцій - 780 т, довжина - 143 м. Встановлювати конструкцію будуть за допомогою потужної спецтехніки та плавзасобів. Також тривають роботи з будівництва ділянки Подільського мостового переходу від дамби Русанівських садів до шляхопроводу через залізницю.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text