Новий Рік чекає на нас

Новорічна ілюмінація в столиці України запрацює 19 грудня по 20 січня 2020р.

КП "КИЇВМІСЬКСВІТЛО" ЗАВЕРШУЄ РОБОТИ З ПІДГОТОВКИ ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ - 2020 РОКУ!
За вікном середина листопаду, але настрій новорічних свят потрібно створювати.
 
⭕️Завданням для КП «Київміськсвітло» – зробити ілюмінаційну казку реальністю та створити святковий настрій для всіх киян та гостей столиці. Вже, зовсім скоро, ви самі зможете завітати ввечері на одну з центральних вулиць столиці та насолодитися новорічними вогнями.
 
  КП «Київміськсвітло» вже розпочало роботи з ремонту та монтажу святкової новорічної ілюмінації. В першу чергу прикрашена буде центральна частина міста. Зокрема ілюмінація буде встановлена на вулицях та площах Києва, а також на прилеглій до них територіях.
  Тільки для прикрашання центральної вулиці міста (Хрещатик) використано понад 3 тисячі метрів гірлянд та 300 світлових приладів, які встановлені на деревах і адміністративних будівлях, це:
  Національна Філармонія, Консерваторія, Київська Міська Державна Адміністрація, Головпоштамт, Укоопспілка (новорічні мотиви, гірлянди), а також інших вулиці Києва, такі як:
  Вул. Б. Хмельницького — ілюмінація на тросових розтяжках над проїжджою частиною (гірлянди та кулі);
  Майдан Незалежності –дерева та опори ( гірлянди );
  Європейська площа — святкова ілюмінація на тросових розтяжках над проїжджою частиною (листя), дерева (падаючий лід, геометричні фігури, гірлянди);
  Вул. Грушевського — святкова ілюмінація на тросових розтяжках над проїжджою частиною та на опорах зовнішнього освітлення (новорічні мотиви, гірлянди);
Освітлення відповідає усім світовим стандартам є енергозберігаючим та функціональним.
  Всі підготовчі, ремонтні і налагоджувальні роботи фінансувались за рахунок бюджетних асигнувань виділених на утримання електромереж зовнішнього освітлення у 2019 році. На матеріали для ремонту та утримання існуючої ілюмінації, за останні роки було виділено – близько 2 млн.грн.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text