Сьогодні українці пишуть радіодиктант національної єдності. Як взяти участь

Сьогодні День української писемності та мови. За традицією, в цей день всі бажаючі пишуть диктант національної єдності. Його транслюватимуть в прямому ефірі кілька телеканалів.
 
Про це повідомили в прес-службі працівників освіти і науки України.
 
Цього року готувати флешмоб доручили трьом фахівцям. Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковим консультантком проекту стала доктор філологічних наук, професор Лариса Масенко. Читати диктант буде знаменита актриса Римма Зюбіна.
 
Пряма трансляція диктанту буде на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також в ефірі UA: Українське радіо і UA: Радіо Культура. Спочатку ведучі розкажуть про історію диктанту, його правила, а потім почнеться сама подія. Початок ефіру о 9:00. Сам радіодиктант почнеться о 9:15.
 
Диктант читатимуть в читальному залі Національної бібліотеки імені Вернадського. Там з урахуванням карантинних вимог зберуться відомі українці щоби писати диктант. Традиційно у флешмобі найактивніше беруть участь школярі, студенти та викладачі, але писати текст під диктовку можуть абсолютно всі.
 
В учасників диктанту буде доба, щоб відправити його на перевірку. Текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада в 11:00. Роботи прийматимуть онлайн та офлайн.
 
Аркуш паперу з готовим текстом потрібно висилати за адресою м.Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. При цьому важливо, щоб на штампі стояла дата не пізніше 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio.
 
 
Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було передати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.
Перевіряти диктанти буде команда фахівців, а результати стануть відомі протягом 1-2 місяців в залежності від кількості отриманих листів.
 
Наукова консультантка Радіодиктанту Лариса Масенко підготувала кілька порад для учасників, щоб написати диктант без помилок.

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text