У Грузії будуть пускати туристів тільки з результатом тесту на COVID-19

З 1 липня Грузія планує почати приймати туристів, але пускати на територію країни будуть тільки тих, у кого є негативний результат тесту на COVID-19.
 
Четвер, 4 червня 2020, 09:46
   
Про це заявив прем'єр-міністр Грузії Георгій Гахарія.
 
Важливо, що це повинен бути аналіз ПЛР-тесту, який актуальний протягом 72 годин. В іншому випадку, туриста в країну не пустять.
 
“Ми, звичайно, створимо можливість пройти швидкі ПЛР тести і всередині країни, якщо у прибулого не виявиться такого тесту і якщо такі випадки не будуть масовими. Але організовані туристичні групи зможуть в'їхати тільки при дотриманні цього правила", – заявив Гахарія.
 
Також він зазначив, що Грузія має намір підтримувати задекларований туристичний бренд як "чистої від коронавіруса" країни.
 
Він зробив акцент на тому, що під відкриттям туристичного сезону в Грузії з 1 липня мається на увазі так званий «чистий коридор», а не безконтрольний в'їзд іноземців.
 
Туристів у Грузії будуть розміщувати на території так званих "зелених зон". Це готельні комплекси, які отримають відповідний дозвіл від МОЗ за підсумками перевірки виконання всіх протоколів, що стосуються скринінгу, організації харчування, транспорту та інших вимог, спрямованих на превенцию поширення вірусу.
 
Туристичний сезон в цьому році не скасовується, незважаючи на ситуацію з коронавірусом і карантином, і українські туристи можуть розраховувати на відпочинок в ряді країн. Згідно з прогнозами, будуть готові прийняти туристів Єгипет, Туреччина, деякі Балканські країни, Греція. Остання раніше планувала відкрити сезон з 1 липня.
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text