У Херсоні відкрився перший готель мережі Reikartz

Регион: 
Херсонська обл.
Населенный пункт: 
Херсон

Національна мережа готелів Reikartz Hospitality Group оголошує про відкриття першого готелю мережі в Херсоні. Проект реалізований спільно з ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».

Тризірковий бізнес-готель відкрився під брендом Optima Hotel. Новий готель «Оптима Херсон» знаходиться в самому центрі міста на проспекті Ушакова, 43 і пропонує гостям з різним бюджетом оптимальний варіант по співвідношенню ціна/якість в сегменті «3 зірки». В готелі представлено 60 номерів різних категорій - від компактних номерів категорії «Класик» до просторих номерів площею 26,5 кв. метрів категорії «Суперіор».

Вартість проживання у номері «Класик Single» у квітні цього року складе 383 гривні. Всі номери оснащені сучасними меблями, кондиціонерами та мають доступ до мережі Інтернет. Для ділових заходів «Оптима Херсон» пропонує 2 конференц-зали, які одночасно можуть прийняти 20 і 80 гостей відповідно. Готель пропонує гостям сніданок «шведський стіл», який входить у вартість проживання. Зручне розташування дозволяє швидко дістатися до вокзалу, а так само ключових точок міста.

Національна мережа готелів Reikartz Hospitality Group об'єднує 26 готелів у великих містах і курортах України. У портфоліо компанії чотири готельних бренду: двозіркові економ-готелі для бізнес-мандрівників Raziotel, тризіркові готелі з оптимальним розміщенням і співвідношенням ціна/якість Optima Hotel, велнес-готелі для оздоровлення та сімейного відпочинку Vita Park, а також трьох - і чотиризіркові готелі флагманського бренду Reikartz Hotels & Resorts.
/вОтпуск.ру/

Переведено сервисом «Яндекс.Перевод»

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text