Вільна ніша у готельному бізнесі

Кількість туристів Чорнобильської зони збільшується в рази щорічно - відчувається гостра нестача місць для тимчасового проживання та повноцінного відпочинку. Потрібні дешеві апартаменти на кшалт хостелу.

Розвиток туризму у Чорнобильській зоні відчуження принесло в український бюджет у 2017 році близько 200 тисяч доларів. Про це в ефірі "Громадського" заявив директор з науки і розвитку компанії «Чорнобиль-тур», ліквідатор аварії на ЧАЕС Сергій Мирний:- "У якийсь момент я зрозумів, що наступним етапом ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, його мотором, його рушійною силою буде саме Чорнобильський туризм. Ось цей запит, необхідність задовольняти потреби постійно зростаючої кількості людей... призводить до того, що там стало більше уваги приділятися інфраструктурі... А це нові робочі місця", — сказав Мирний.
 
Також він зазначив, що з-за збільшення кількості туристів у Чорнобильській зоні виникає необхідність у побудові нових готелів і хостелів:- "За оформлення кожної групи документів, узгодження поїздки та супровід кожного туриста зона бере певну плату. Держава, за моїми оцінками, в позаминулому році (2017 рік, ред.) десь 200 тисяч отримала у бюджет від «чорнобильського туризму» у вигляді прямих платежів за прийом цих туристичних груп", — додав директор компанії. Раніше в Мінекології повідомили, що кількість відвідувачів Чорнобильської зони за 3 роки зросла майже в десять разів: з 8 тисяч до 70 тисяч. У 2018 року зону відчуження відвідали 63 тисячі туристів.
 
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text