Вся правда про коронавірус

Путешественник Димитрий Комаров

Мандрівник, творець програми Світ навиворіт, повернувся з Китаю і розповів правду про коронавірус.
Мандрівник Дмитро Комаров після повернення з тривалої поїздки в Китай записав відеозвернення на своїй сторінці в Instagram, в якому розповів про смертельний коронавірус.
komarovmir

"Відповідаю на найпопулярніше питання тижня - як ми з Сашею Дмитрієвим, здорові, враховуючи епідемію короновіруса у Китаї?
Спасибі всім вам за турботу і занепокоєння." - Дмитро Комаров.
 
 
Дмитро розповів про симптоми хвороби. "Вони схожі на звичайний грип (від якого у нас теж кожен рік гине багато людей). Тому якщо захворіли, а в зимовий період у нас це звична справа, – не впадайте в паніку, не проводьте хворобу "на ногах". Побудьте вдома і пийте більше рідини та чаю. Викличте лікаря", – сказав мандрівник, зазначивши, що він "не сумнівається, що Китай впорається з коронавірусом у максимально короткі терміни".
 
За словами Комарова, важливо не вестися на провокації людей, які пропонують ліки від коронавіруса або щеплення: "Не вірте, якщо у нас хтось вже пропонує вам ліки або щеплення від коронавіруса. Навіть діагностику поки можна провести тільки в Китаї, у нас її ще немає. Головне – сильний імунітет. Дихайте свіжим повітрям. Займайтеся спортом. Їжте натуральні продукти. Мийте руки. І все буде добре".
 
Коронавірус – захворювання, що передається від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, швидка стомлюваність і кашель з мокротою. Більшість випадків інфікування відбулося в Китаї, перший – в місті Ухані. Також зафіксовані випадки зараження в Японії, Південній Кореї, Таїланді, США, Німеччини, Австралії та інших країнах світу.
 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text