Залишилося років п'ять...

Залишилося п'ять років і потім все буде ще гірше, або стабілізується і піде у зворотній бік. АБО...АБО..? Період з 2020 по 2024 роки загрожує стати найспекотнішим п'ятиріччям у світових масштабах за весь час спостережень, повідомляє в четвер телеканал Sky news з посиланням на дані Британської метеорологічної служби.
 
Експерти вважають, що середні температури за ці п'ять років будуть на 1,15 — 1,46 градусів за Цельсієм вище, ніж у температур в доіндустріальний період людства.
У той же час, нагадує Sky news, попередні п'ять років також вважаються найспекотнішими з моменту початку спостережень —зростання в середньому на 1,09 градусів за Цельсієм вище колишніх показників.
При цьому, зазначає телеканал, вчені попереджають, що зростання світових температур треба стримати в межах 1,5 градусів за Цельсієм — норми, запропонованої Паризькою угодою по клімату від 2015 року.
 
«Якщо виключити ймовірність масштабної вулканічної активності, ці прогнози показують, що ми стрімко наближаємося до точки, коли ми побачимо тимчасові переходи глобальних температур за позначку в 1,5 градусів за Цельсієм », - цитує телеканал слова відповідального за довгострокові прогнози Британської метеорологічної служби Адама Шейфа.
Також у службі зазначили, що зважаючи на тривале потепління на Землі «вікно можливостей звужується» для реагування на цю ситуацію. Відзначається, що потепління, в першу чергу, буде зачіпати північні райони Європи, Азії та Північної Америки, а також Північну Атлантику.
 
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text