Закарпатська обл.

Закарпатська область

Закарпатська обл. розташована на південно-західних схилах і передгір'ях Східних Карпат-"Східні ворота України" - межує з Румунією, Угорщиною, Словаччиною, Польщею. Понад 80% території обл. займають гори, річок і річечок налічується до 10 тис., найбільша річка-Тиса. Основне багатство області-ліси, займають до 50% території-така і основна спеціалізація області: деревообробна промисловість і пов'язані з нею виробництва, легка промисловість (текстиль та вироби з нього). У різні епохи регіон входив до складу різних держав-Великої Моравії, Київської Русі, Угорського королівства, Трансільванії, після розпаду Австро-Угорщини в 1918р.-в складі Чехословаччини під назвою "Підкарпатна Русь", а з 1945р. - у складі Української РСР, з 1991р. -Україна.
В Закарпатській області найбільше розвинений сільський туризм, зелений туризм, гірський туризм, екотуризм, етнічний туризм. Велика кількість мінеральних джерел (більше 300), чисте гірське і лісове повітря, краса незайманих людиною місць-найсприятливіші умови для оздоровчого туризму. Існує мережа санаторіїв і курортів на базі мінеральних вод-"Поляна Квасова", "Плосківський", "Свалява" та ін. Закарпаття- центр зимових видів спорту і лижного туризму в Україні.

Катра регіону

5
Регіон: 
Закарпатська обл.
Місто: 
Мукачево
Адреса: 
Ловачка за епіцентром
Вид: 
Сільський туризм

 
Старовинний підвал довжиною в 45 м. розташований у підніжжі г. Ловачка, що височіє над м. Мукачево, на території агросадиби “Кельтський двір під Ловачкою” . На схилах цієї гори виноград вирощували з 14 ст..
Тут досі збереглися старі кам’яні тераси. Неподалік садиби знаходилося давнє кельтське поселення – опідум.

від 60₴
5
Регіон: 
Закарпатська обл.
Місто: 
Рахов
Адреса: 
Закарпатська обл., Рахівський р-н, село Лазещина, вул. Центральна.
Вид: 
Садиби

Село Лазещина розташоване в Рахівському р-ні Закарпатської обл. на кордоні з Івано-Франківськоюобл.,  ...Приватна садиба "4сезона" являє собою триповерховий будинок на 7 кімнат з можливістю розміщення до 20 чол.,

від 100₴
5
Регіон: 
Закарпатська обл.
Місто: 
Міжгір'я
Адреса: 
Закарпатська обл., с.м.т. Міжгір'я, вул. Хустська, 62 а.
Вид: 
Мотелі

Мотель "Трембіта" розташований в курортному селищі Міжгір'я, в долині річки Ріка. 1-2-3-х місні номери мотелю розраховані на 50 відпочиваючих-всі класу "Люкс".

від 300₴
5
Регіон: 
Закарпатська обл.
Місто: 
Іршава
Адреса: 
Закарпатська обл., Іршавський р-н, с.Довге, вул.Січових Стрільців, 15
Вид: 
Спеціалізовані готелі

Санаторій "Боржава" розташований на берегах гірської річки Боржава в оточенні екзотичних пейзажів Карпатських гір. Закарпатської обл. .. води-"Боржавська", "Кушнірська", "Олегівська".

5
Регіон: 
Закарпатська обл.
Місто: 
Ужгород
Адреса: 
м.Ужгород, Слов'янська наб., 23
Вид: 
Ресторани

Ресторан "Будапешт" в Ужгороді має оригінальний сучасний інтер'єр у поєднанні зі старовинними мотивами. Кухня європейська з національним ухилом, жива музика.

5
Регіон: 
Закарпатська обл.
Місто: 
Воловець
Адреса: 
Закарпатська обл., Воловецький р-н, с. Гукливий
Вид: 
Пам'ятники

Бронзовий пам'ятник ягоді чорниці(яфині)встановлено в с. Гукливий, Воловецького р-ну. Закарпатської обл .. Тут же проходить і щорічний фестиваль (з 2010 р.), присвячений ягоді чорниці, 

2.5
Регіон: 
Закарпатська обл.
Місто: 
Мукачево
Адреса: 
с. Страбічово, вул. Центральна 94
Вид: 
Ресторани

«St. Vaclav» — це затишна атмосфера, багатий інтер'єр, приємна музика, відмінне чеське пиво і проста та смачна їжа. «Дерев'яний» інтер'єр з арками, підстельовими полицями, лавами і столами, виконаними в старо-європейському стилі, затишна і доброзичлива атмосфера. Всі знають, що пивний ресторан — це не просто місце для компанійських зустрічей, для перегляду телевізійних спортивних трансляцій за кухлем пива, але і відмінний спосіб смачно поїсти, відпочити і поспілкуватися.

2
Регіон: 
Закарпатська обл.
Місто: 
Ужгород
Адреса: 
м. Ужгород, пр-т. Свободи ,35
Вид: 
Фаст-фуди

Непоказне на вигляд-але лідер Ужгородського млинцевого ринку і фаст-фудів! Кафе-млинцева "Ням-ням" розташоване на звичайному пострадянському житловому проспекті в Ужгороді.

1
Регіон: 
Закарпатська обл.
Місто: 
Ужгород
Адреса: 
м. Ужгород. вул. Капушанська, 20
Вид: 
Піцерії

Піцерія "Беламі" - невелике затишне кафе в Ужгороді. Великий вибір піци, доставка.

0
Регіон: 
Закарпатська обл.
Місто: 
Рахов
Адреса: 
Закарпатська обл,, Рахівський р-н, с. Ділове
Вид: 
Пам'ятники

На правому березі річки Тиса в Рахівському районі Закарпатської обл. знаходиться незвично часто  відвідуване туристами місце-географічний центр Європи.