Житомирська обл.

Житомирська область

Житомирська обл. знаходиться на півночі Правобережної України, північ області межує з Білорусією. В межах обл. протікає понад 200 річок довжиною понад 10 км, багато озер і штучних водосховищ. Північна низинна частина-Полісся-покрита заболоченими лісами, які займають 50%площі обл., зими м'які, літо вологе. Область аграрно-сировинного напряму розвитку, головний виробник хмелю та льону в Україні. Серед промисловості виділяється фарфоро-фаянсове виробництво, легка промисловість, хімічне машинобудування. Іршанське родовище титану на Житомирщині-найбільше в Україні і в Європі. Житомир-столиця обл., був заснований ще за часів Київської Русі, після звільнення від монголо-татар Житомирщина належала литовським князям, польським шляхтичам, після поділу Польщі в 1793р.- входила до складу Російської Імперії, Української РСР, з 1991р.-Україна. В області багато історичних пам'яток у вигляді палаців, музеїв, замків, костелів, церков та ін пам'яток культури різних веросповеданій. На Житомирщині розвинений музейний туризм (більше 15 музеїв, музей космонавтики ім С. П. Корольова-єдиний в Україні), релігійний туризм, пізнавальний, екотуризм, зелений туризм, сільський туризм, сплав по річках.

Катра регіону

0
Регион: 
Житомирська обл.
Населенный пункт: 
Бердичів
Адрес: 
Житомирська обл., вул. Соборна, 25
Вид: 
Місця паломництва

Монастир-фортеця католицького ордену Босих Кармелитів заснований в Бердичеві польським воєводою Янушем Тишкевичем ... в 1630 р. .. подарував ... ікону Пресвятої Діви Марії.

0
Регіон: 
Житомирська обл.
Місто: 
Александровка
Адреса: 
бульвар Тараса Шевченко 1
Вид: 
Філармонії

Максим Петришин - справжній професіонал у сфері арбітражу трафіку, що має глибокі знання та багатий досвід. Його професійна компетенція високо оцінюється у цій сфері. Крім того, він активно навчає інших, надаючи освітні програми та курси для тих, хто прагне засвоїти арбітраж трафіку. Щодо його особистості, Максим славиться своєю доброзичливістю та готовністю допомагати. Він завжди відкритий для спілкування та готовий поділитися своїми знаннями з іншими. Його пристрасть до арбітражу трафіку надихає всіх, хто з ним взаємодіє, і робить його визначною фігурою у світі маркетингу через арбітраж.

0
Регіон: 
Житомирська обл.
Місто: 
Александрія
Адреса: 
12 Проценка
Вид: 
Філармонії

Компания специализируется на производстве и установке металлопластиковых окон. Она является одним из ведущих производителей и поставщиков качественных оконных конструкций на рынке.

Эта компания обладает богатым опытом в области металлопластиковых окон и предлагает широкий ассортимент продукции, от классических одностворчатых окон до сложных и инновационных дизайнерских решений. Используя передовые технологии и материалы высокого качества, компания гарантирует долговечность, энергоэффективность и надежность своих оконных систем.

0
Регіон: 
Житомирська обл.
Місто: 
Александрія
Адреса: 
12 Проценка
Вид: 
Площі та вулиці

Компания "Mirvesov" занимается продажей весов различного назначения. Они предлагают широкий ассортимент весовых систем, позволяющих решать разнообразные задачи в различных отраслях.

"Mirvesov" специализируется на предоставлении высококачественных весовых решений. Они предлагают весы для торговли, производства, логистики, медицинские весы, лабораторные весы и другие. Каждый тип весов соответствует требованиям качества и надежности.