Брати? Та невже?

Дата: 
с 01-06-2022 по 01-06-2022
Тип события: 
Открытие
Місто: 
Адрес: 
На фото город Харьков

Як розпочиналася війна Росії проти України - читайте тут на http://www.restplace.com.ua/ru/news/kak-nachinalas-voyna-rossii-protiv-ukrainy.html

Вранці 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про вторгнення російських військ до України. Він заявив, що мета РФ – "демілітаризація та денацифікація України". Близько 5.00 збройні сили РФ атакували Україну з півдня, півночі (зокрема з території Білорусі) та Сходу. Вони почали обстрілювати українські позиції на Донбасі, завдали ракетно-бомбових ударів по ряду аеродромів та інших військових об'єктів. Російські війська атакують житлові квартали, дитячі садки та лікарні. РФ застосовує в Україні реактивні системи залпового вогню "Град" та "Ураган", завдає авіаудари.

Точна кількість жертв російської агресії наразі невідома. Українська влада повідомляла, що станом на 28 лютого загинуло 352 мирні жителі, поранення отримали 2040 осіб (більш нових даних влада не публікувала). Відомо, що серед загиблих в Україні 28 дітей. Про втрати серед українських військовослужбовців президент України Володимир Зеленський востаннє говорив 25 лютого – за перший день війни, за його інформацією, загинуло 137 військовослужбовців.

Втрати російських окупаційних військ убитими, пораненими та полоненими перевищили 10 тис. осіб, повідомив міністр оборони України Олексій Рєзніков. Росія перші дні війни не визнавала, що гинуть її військові, 2 березня визнала загибель 498 російських військовослужбовців.

Президент України повідомив, що окупанти з першої години вторгнення б'ють по цивільній інфраструктурі. За словами президента, дії російських окупаційних військ в Україні мають ознаки геноциду.

27 лютого Україна подала позов проти Росії до Міжнародного суду ООН, зажадавши "притягти Росію до відповідальності за перекручування поняття геноциду для виправдання агресії". Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан особисто ініціював розслідування щодо вторгнення РФ в Україну.

Через вторгнення РФ в Україну західні країни запровадили проти Росії санкції, зокрема персональні проти Путіна.

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text