Діти України все знають

Дата: 
с 01-06-2022 по 01-06-2022
Тип события: 
Акция
Місто: 

Є таке наукове обґрунтування, що у дітей зберігається і проявляється більшою мірою природний імунітет ще не зіпсований сучасною наукою та політінфорацією. Вони на рівні підсвідомості краще засвоюють поданий матеріал та навколишнє середовище на відміну від вже заражених дорослих і особливо політиків, які перебувають при владі. У часи інформаційної глобалізації неможливо зберегти в таємниці будь-яку дію будь-якого уряду світу. Важливою є реакція світу. Тут є питання. Напевно, потрібно переглянути ставлення до людства вже наявних інститутів глобальних праведників миру на землі.

А ось як це бачить українська десятирічна дівчинка. Просто словами їй ще складно пояснити те, що вона бачить і відчуває, але подивіться і подумайте, що діється в Україні:

Як починалася війна Росії проти України:
21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання "незалежності" "ДНР" та "ЛНР".
22 лютого Рада Федерації РФ остаточно ратифікувала договори про визнання "ЛДНР".
22 лютого Рада Федерації РФ задовольнила звернення Путіна й дозволила використання армії за кордоном. Це, по суті, був дозвіл Путіну розпочати війну проти України.
Рано-вранці 24 лютого  Путін у відеозверненні оголосив про "спеціальну військову операцію" щодо "захисту" Донбасу. Розпочалася війна Росії проти України.
24 лютого на всій території України запровадили воєнний стан.
Протягом 24 лютого через російські обстріли загинули 137 українських військових та цивільних людей.
28 лютого відбувся перший раунд переговорів між Росією та Україною. 3 березня відбувся другий раунд. Але війна досі триває.
28 лютого Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі.

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text