Гуморина 2013: 1 квітня 2013

Дата: 
с 01-04-2013 по 01-04-2013
Тип события: 
Фестиваль
Регіон: 
Місто: 

 

"Гуморина 2013" стартує в Одесі 1 квітня опівдні біля Оперного театру і завершиться пізно ввечері дискотекою для молоді на Куликовому полі.
 
1 квітня в Одесі буде ювілейна 40-а ГУМОРИНА 2013! Це найвеселіший, барвистий, весняний, єдиний у своєму роді, абсолютно неповторний фестиваль з міцною сорокарічною традицією. Нинішня ГУМОРИНА пройде під гаслом "Все придумано в Одесі"!
1 квітня в Одесі офіційно оголошено вихідним днем!
Одеса здавна славиться своїм неповторним гумором далеко за межами України і країн СНД. Щороку 1 квітня в Одесі збирається безліч гумористів і просто веселих людей з усього світу.
Добродушні і веселі жителі Південної пальміри готують для своїх гостей захоплюючу програму "Гуморина 2013". У цьому році "День гумору та сміху" випадає на понеділок. Гуморина 2013 - це прекрасний привід не тільки для того, щоб побувати на "Дні сміху та гумору", але і ближче познайомиться з неповторним містом України.
У 2013 році у Гуморини ювілей - 40 років. Це дуже веселе, єдине і неповторне свято з багаторічною історією. У зв'язку з ювілеєм свята, програма Гуморини 2013 буде насичена веселими і цікавими подіями. Традиційно протягом усього дня 1 квітня 2013 року в Одесі відбудеться безліч розважальних заходів.
 
Гуморина в Одесі - програма на 1 квітня 2013
Розклад заходів Гуморини в 2013 році буде наповнений сюрпризами - влада міста готує для жителів і гостей Південної пальміри дуже багато нового і цікавого.
Напередодні 1 квітня на вулиці Ольгіевській буде організовано "Посольство гумору". Відкриють посольство 29 березня у зв'язку з ювілеєм "Будинку клоунів". Там буде проходити "Битва клоунів", в якій візьмуть участь театр України "Маски-шоу" і театр Великобританії "Оле".
У програму Гуморина 2013 входить проведення Міжнародного фестивалю "Комедіада 2013", який проходитиме з 30 березня по 1 квітня в "Будинку клоунів".
 
За традицією "Гуморина 2013" розпочнеться о 12.00 біля театру Опери та балету і закінчиться дискотекою на Куликовому полі, яка відбудеться пізно ввечері.
Згідно з програмою Гуморини 2013, спочатку відбудеться Парад Гумору - наймасштабніша карнавальна хода. Вона розпочнеться на Соборній площі через Дерибасівську і закінчиться на Єкатерининській площі.
У 2013 році, як і в попередні роки святкування Гуморини, влада міста запланувала відкриття нового пам'ятника, яке пройде у дворі Літературного музею.
 
Заключним етапом святкування "Гуморина 2013" стануть гала-концерти за участю відомих артистів і зірок, які відбудуться на Куликовому полі і Приморському бульварі.
Концерти закінчаться святковим феєрверком.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text