Rest in Odessa region

Одеська область

Одеська обл. розташована на південно-заході України, із заходу межує з Румунією та Молдавією, займає значну берегову смугу Чорного моря. Клімат вологий, морський. Суцільна степ понижується до моря; річки в основному малі, влітку через посуху і суховії багато з них пересихають. Територія обл. заселена здавна, нею володіли греки, литовці, молдавани, Кримське ханство-з кінця XV століття. Після кількох воєн з Туреччиною, з початку XІX століття контроль над територією "Дикого Поля" встановила Росія; 1920-1940р. - Румунія; з 1940р. Українська РСР, з 1991р.-Україна. Одеська обл.-розвинений у всіх напрямках промисловий та сільськогосподарський регіон України, який має значну довжину залізничних і атомобільних шляхів, великі морські порти. На території обл. збереглася величезна кількість пам'ятників старовини і природи що привертають туристів зі всього світу-такі як: Белгрод-Дністровська фортеця, Одеські катакомби, культові споруди XІІ-XX століть, палац Потоцьких, Дунайський біосфетний заказник. Але найбільшу привабливість має сама Одеса, її історичний центр на Дерибасівській і Приморському бульварі, а так само знаменитий і всім відомий "Привоз". Розвинуто музейний, пізнавальний, екскурсійний, діловий види туризму. На узберіжжі лиманів Чорного моря розташована величезна кількість санаторіїв, туристичних баз і будинків відпочинку оздоровчого характеру-розвинений рекреаційний туризм. Наявність морських портів сприяє розвитку міжнародного туризму.

Катра регіону

від 400₴
5
Регіон: 
Одеська обл.
Місто: 
Одесса
Адреса: 
м. Одеса, шосе Одеса-Київ 46 км.
Вид: 
Мотелі

Мотель "Е-95" розташований по шосе Одеса-Київ в 15 хв. їзди з Одеси. Мотель пропонує для відпочинку розміщення в 22 комфортабельних готельних номерах. 

5
Регіон: 
Одеська обл.
Місто: 
Одесса
Адреса: 
м. Одеса, пляж "Ланжерон", 25
Вид: 
Дельфінарії

Розважальний комплекс "Немо" включає дельфінарій, океанаріум, готель, ресторан і розташований в Одесі на чорноморському пляжі "Ланжерон".

від 100₴
4.5
Регіон: 
Одеська обл.
Місто: 
Затока
Адреса: 
Одеська обл., Смт. Затока, вул. Приморська, 101,
Вид: 
Бази відпочинку

База відпочинку "Світоч" знаходиться на Кароліно-Бугазській піщаній косі Чорного моря в селищі Затока, що має розвинену курортну інфраструктуру.

3
Регіон: 
Одеська обл.
Місто: 
Одесса
Адреса: 
м. Одеса, вул. Катерининська, 8/10
Вид: 
Бари

Пивний бар-ресторан Fat Mozes з інтер'єром в німецькому стилі, розташований по вул. Катерининській в Одесі,- один  з найбільш  відвідуваних одеситами і гостями міста пивний заклад.

від 175₴
0
Регіон: 
Одеська обл.
Місто: 
Тарутино
Адреса: 
Одеська обл., Тарутинський р-н, 6,5 км від сіл Старосілля та Весела Долина
Вид: 
Сільський туризм

 

Сьогодні господарство Фрумушика-Нова .. ЦЕ-найбільший у Європі вівчарський комплекс по вирощуванню овець каракульської породи ... етнографічний музей під відкритим небом .. центр сімейного відпочинку

0
Регіон: 
Одеська обл.
Місто: 
Одесса
Адреса: 
м. Одеса, Люстдорфська дорога, 96-А
Вид: 
Нічні клуби

Нічний Клуб "Magic Party Zone" являє новий тип розважальних закладів в Одесі у форматі стейдж-хаус....

0
Регіон: 
Одеська обл.
Місто: 
Одесса
Адреса: 
м. Одеса, пляж Аркадія, центральна алея.
Вид: 
Нічні клуби

Клуб  "IBIZA " розташований на березі Чорного моря на центральному пляжі Одеси під назвою "Аркадія". На "Ібіці" панує атмосфера .. шоу-програм.

0
Регіон: 
Одеська обл.
Місто: 
Затока
Адреса: 
Одесская обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Затока
Вид: 
Курорти

Найпривабливіший літній морський відпочинок в Одесі-морський курорт Затока розташувався на піщаній Будакскій косі.

від 300₴
0
Регіон: 
Одеська обл.
Місто: 
Біляївка
Адреса: 
Одеська обл., м. Біляївка, вул. Леніна, 132
Вид: 
Садиби

Садиба "Лагуна" знаходиться в м.Біляївка Одеської обл. на березі річки Турунчук що в дельті Дністра, в оточенні озер і плавнів. Відпочиваючим пропонується полювання, риболовля, водні прогулянки по дельті Дністра.

від 100₴
0
Регіон: 
Одеська обл.
Місто: 
Затока
Адреса: 
Одеська обл., смт. Затока, ст Лиманська, № 319
Вид: 
Приватний сектор

Приватна база відпочинку "Аладин" знаходиться в селищі міського типу Затока розташованому в Білгород-Дністровському р-ні Одеської обл. на піщаній Кароліно-Бугазской косі