ПОТАП і НАСТЯ

Дата: 
с 06-08-2017 по 06-08-2017
Тип события: 
Концерт
Регіон: 
Місто: 
Адрес: 
Ночной клуб Ibiza Одесса, Пляж Аркадия
Щиро радимо поквапитися: ми навіть не уявляємо, як насправді велика армія фанатів крутих музикантів. Довгоочікуваний концерт Потапа і Насті стане одним з найяскравіших подій річної Одеси. Запальний дует підірве всі узбережжі своїми крутими хітами. У кожного з ними пов'язано багато: у когось- перший поцілунок, у інших – просто дуже приємні спогади. Але точно – все тільки позитивне і яскраве!
 
«Чундра-Чучундра», «Не пара», «Все пучком», «Літо», «Бумдиггибай», скільки ж їх! Це навіть не хіти – хитяры! У них – частина душі і жар сердець приголомшливого дуету. Їх впізнають з першого акорду, вони стоять на дзвінку у переважної кількості людей. І, зрештою, пісні Насті і Потапа просто дарують відмінний настрій мільйонам.
 
 
 
Ні, не сперечаємося, є в репертуарі репера і красуні-вокалістки ліричні композиції. Одну з них дует представив в січні цього року. Це глибока експресивна композиція «Я...Я», з якої кумири українців увійшли в своє нове творче десятиліття. Неординарний кліп на пісню вже набрав божевільне кількість переглядів у мережі.
 
У минулому році Потап і Настя відвідали понад 20 українських міст в рамках ювілейного туру «Золоті Кити». Артисти залишаються самим популярним і улюбленим проектом країни.
 
До зустрічі!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text