Виставка порцеляни

Дата: 
с 20-04-2016 по 30-06-2016
Тип события: 
Выставка
Місто: 
Адрес: 
г. Харьков, ул. Жён Мироносиц, 11
Відкрита постійна експозиція фарфорової пластики XVII-XX століть під назвою "...А білизною своєї він перевершує сніг і іній"
 
Коментар кореспонденту Укрінформу прямо в експозиційному залі дала директор музею, заслужений працівник культури України Валентина Мизгіна.
 
"Фонд музею вперше після довгої перерви представляє публіці понад 500 скульптур та декоративних виробів з фарфору, створених у минулі століття на заводах Німеччини, Австрії, Франції, Італії, Англії, Данії та Російської імперії.
 
Це зібрання порцеляни - одне з кращих в Україні. Історія його формування почалося в XIX столітті з колекції музею Імператорського Харківського університету - нині національного університету ім.Каразіна, а також Харківського міського художньо-промислового музею. У XX столітті колекція поповнилася дарениями земляків - відомих колекціонерів порцеляни Катерини Шпектор і Мойсея Фрадкіна.
 
Багато експонатів відновлено земляками-реставраторами, починаючи з спеціаліста вищої категорії Світлани Ефановой, яка 30 років займається реставрацією порцеляни. Завдяки їм цінителі можуть на власні очі побачити втілену в порцелянової пластики грацію рококо, сувору красу класицизму, розкіш пізнього академізму, безжальну соціальність реалізму, витончену природу символізму та модерну в мистецтві"
  
 
За матеріалами http://www.ukrinform.ru/
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text