Автобуси Україна

Часом люди недостатньо розуміють, нарікаючи на некомфорт при проїзді в автобусах, що курсують з області до найближчого райцентру. Все дуже просто. Автобуси придумала не Україні і існує деяка міжнародна класифікація:
 
1. Міські. Зараз - це з низькою підлогою автобуси підвищеної місткості за рахунок розширених проходів і т.зв. накопичувальних майданчиків. На шкоду комфорту отримуємо невелику кількість вузьких сидячих місць і вдвічі більше - стоячих. У сучасних моделях з'явилося опалення та кондиціювання повітря. У міському автобусі відмінне освітлення і широкі двері.
 
2. Приміський автобус. Можна віднести ці автобуси до універсальних. Це найбільш затребувані автобуси, Україна експлуатує їх нещадно на усіх магістралях країни. Всі пам'ятають ЛАЗи і колишні ПАЗики - повні пилу, жаркі влітку і холодні взимку. Зараз їх замінив БОГДАН. Це та ж модель з набагато більш сучасно обробленим салоном і більш надійним і не так димлячим в салон двигуном з Європи. Всі інші "хвороби" залишилися на місці. Не забуваємо що черкаський БОГДАН раніше ремонтував в рік 1000 ПАЗиків і на цій ремонтній базі заснований автозавод. Добре це чи погано - не знаю. Але що то ПАЗик лайно - це точно. Тим більше що в основу ходової частини лягла довоєнна полуторка - вантажівка!
 
Для порівняння:
 
- Їхав тиждень тому по Дніпропетровську (Дніпро) в подібному автобусі міського маршруту від компанії Вольво. І думав про наш ПАЗик ... тобто Богдан ...
 
або:
 
- гучна фінансовими пірамідами Сміла Черкаської обл. (До речі в 20км від заводу БОГДАН). Поїдьте туди і спробуйте проїхатися в міському автобусі від 80-х. У відкритій бортовій полуторці 60-х було комфортніше!
 
3. Міжміські, і в цьому ж класі знаходяться наші улюблені - туристичні. Причому міжміські автобуси можуть бути і маломісними - головне комфорт пасажира. Все для нього: широкі і м'які сидіння з регулюванням, розсувні; великі панорамні вікна; клімат-контроль і індивідуальне освітлення; міні-бар і навіть - санвузол! Майже безшумний двигун і м'яка, незалежна пневмопідвіска усіх коліс. Але в збиток - вузькі проходи, малі вхідні двері.
 
Тепер подумайте, перш ніж замовляти оренду автобуса у будь-якому місті України. Весь автобусний парк приміських, міських і навіть міжміських маршруток, що базується на перероблених ГАЗелях, суцільнокузовних вантажівках від Мерседес - це пережите минуле, що ніяк не співпадає з загальними тенденціями розвитку пасажирських перевезень в Україні та світі.

Кресла в автобусе Низкопольный

Недарма міські голови (Київ) намагаються боротися з цим слизьким бізнесом пасажироперевезень, який базується на непрозорості, низькому рівні комфорту для пасажира, підвищеній аварійності та ін. недоліках. Звертайте увагу на компанії що професійно займаються пасажирськими перевезеннями по Україні, Європі та колишньому СНД туристичними автобусами підвищеної комфортності від 17 до 57 місць.

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text